Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Ti miért viselkedtek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ti miért viselkedtek így egy nővel?

Figyelt kérdés
Ha egy jó db-ig folyamatosan udvaroltok neki, flörtöltök vele, megjegyzéseket tesztek, dícséritek, kedvesek vagytok vele stb. Egyik napról a másikra meg mintha félnétek hozzá szólni, szinte feltűnően kerülitek, ha nézitek és rátok néz, elkapjátok a tekinteteteket. Szóval minden mintha megváltozott volna. Ilyenkor meggyűlölitek az adott nőt és azért változtok meg? Vagy miért csináljátok ezt?

2016. aug. 31. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
megijednek az érzéseiktől, a felelősségtől, vagy már egy másik tyúkot hülyítenek, és csak teher vagy nekik.
2016. aug. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noren1989 ***** válasza:
51%
Ilyenkor tudtuk meg, hogy az előző kapcsolatai mind megcsalás miatt értek véget.
2016. aug. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Valószínűleg megtudunk az illetőről néhány "kellemes" információt, ami okán úgy döntünk, hogy a tisztelt leányzót ezentúl illik messziről kerülni.
2016. aug. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én ennyit nem is tennék meg.

Nem gondolom, hogy bármilyen nőt is ostromolni kell, legalábbis az már régen rossz ha a nő olyan passzív, hogy folyamatosan nyomulni kell rá.

Egyébiránt, én ilyet akkor tennék ha nem gondolnám elég reszponzívnak a reakciót és ráunnék erre a dedózásra, mert most akkor méigs mi a cél? Ha két ember tetszik egymásnak, szabadok, akkor mi a fenét kell ennyit tökölni, ha flörtöl meg kedves, akkor arra reagálni kell, hogy neked ez most csak imponál, jól esik, vagy tovább is léphetnétek, azért ne várj mindent a férfitól.

2016. aug. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 MolotovPunk ***** válasza:

Manapság nem mindent a férfitól kell elvárni.

Egyébként akkor szoktam ezt csinálni,ha rájövök,hogy a lány hülyít,vagy pedig tényleg olyan infókat tudok meg róla,ami számomra nem kedvező.(Gáz.)

Ha tényleg fontos vagyok neki,akkor úgy is fog keresni,ha meg nem,akkor leves. :)

Annyi a lényeg,hogy nem akarom pazarolni az életemet és időmet olyan lányra,akit (lehet) nem is nagyon érdeklek.Így megyek tovább...

2016. aug. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!