Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki tudnátok ábrándulni belőle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki tudnátok ábrándulni belőle a helyemben? (mesélek)

Figyelt kérdés

szerettek valakit, DE...


szerintetek ki lehet ábrándulni valakiből? ha például a párja háta mögött kavar veletek (nincs szex, csak a szavak szintjén), az számotokra már elég ok lenne, hogy kiszeressetek belőle?


és ha látnátok, hogy mártír, hogy gyáva, és inkább benne ragad egy tré, boldogtalan kapcsolatban, és sajnáltatja magát a barátai előtt, hogy küszködik, szenved a jelenlegi párjával, holott kiléphetne, senki nem tart fegyvert a fejéhez, hogy maradjon (gyerek, közös vagyon, házasság nincs, sima párkapcsolatban él), ez is elég ok lenne nektek, hogy kiábránduljatok az illetőből?



2016. szept. 9. 01:36
 1/5 Fish1 ***** válasza:
Szerintem nekem ahhoz se lenne elég, hogy beleszeressek. Főleg ha ezek a dolgok már a legelején látszanak.
2016. szept. 9. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Simán!

Nekem a vonzalomhoz kevés, hogy jól néz ki, nekem az is kell, hogy jó ember legyen, tudjam tisztelni, az értékrendje hasonló legyen az enyémhez (pl. számára is fontos a hűség), és férfiként viselkedjen.


Egy olyan pasi, akit itt vázoltál, nekem max. első pillantásra jönne be.

Ahogy kezded megismerni, úgy taszít téged is egyre jobban, a kérdésed alapján.

2016. szept. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra is nagyon illúzióromboló és szomorú dolog, ha az, akit szeretek tisztességtelen velem, nem korrekt, nem becsületes, sunyiskodik, mellébeszél.

Teljesen mindegy, hogy miben (lehet az az exével a hátam mögött folytatott viszony, valami nagy átverés, lehúzás pl. anyagi/gazdasági téren, valami fontos, nyilvánvaló dologban hazugság, eltitkolás, lapítás stb.)


Persze, hogy kiábrándulnék belőle, mert azt a következtetést vonnám le, hogy nagyon mások azok az erkölcsi-értékrendi alapjaink, elvárásaink, amikre lehet építeni egy közös életet, kapcsolatot.


Azt tudom teljes szívemből szeretni, aki tisztel és megbecsül engem- aki nem így tesz, azt nem tudom, legfeljebb tudok hozzá vonzódni szexuálisan vagy ki tudom rá vetíteni azt a vágyamat, hogy jó lenne hozzá tartozni stb., de ez nem szerelem, nem egy jó kapcsolat alapja nálam.


Nem ítélkezem, ha neki így kerek az élete, neki beleférnek ezek a csúsztatások, ki vagyok én, hogy ezért beszólogassak?

Viszont vagyok annyira igényes magammal, szeretem annyira magamat is, hogy nem megyek bele egy olyan kapcsolatba, ahol a számomra alapvető igényeim (kölcsönösség, tisztelet, becsületesség, nyíltság stb.) ennyire nem lennének kielégítve.

Legyen ilyen, menjen Isten hírével és találja meg azt a partnert, akivel tudja ezt az életmódot folytatni- de az nem én leszek :)

2016. szept. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ilyen erkölcsi nullába, mint amit felvázoltál, alapból bele sem tudnék szeretni.. A fizikai vonzalom egy dolog, de ahogy a kettes is írja, önmagában nagyon kevés ahhoz, hogy bármilyen érzések kialakuljanak bennem az illető iránt. Nem tudnék férfiként tekinteni valakire, akinek nincs gerince, sunyiskodik, a párja háta mögött keres mást és mártírkodik. Áh, azonnal felejtős, sokat elmond az értékrendjéről, ilyen embereknek nincs helye az életemben.
2016. szept. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanebben vagyok most, igaz én még nem kezdeményeztem, csak várom hogy kilép e a rossz kapcsolatából. De már én is gondoltam rá hogy ha sokáig nem lesz képes akkor igazából érdektelen lesz számomra.
2016. szept. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!