Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak! Miert szerettetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miert szerettetek bele a baratnotokbe? Es mi az, ami meg evek múlva is mellette tart titeket, miert vele képzelitek el a jövőt?

Figyelt kérdés
Kort, evet is irjatok kerlek!

2016. szept. 9. 12:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Nincs barátnőm, tehát azért, mert semmiért.
2016. szept. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%

mossa a zoknijaimat, jól süt-főz, van agya is, hetente többször dugható.


mindketten huszonévesek vagyunk

2016. szept. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Masodik: Nem sokra nézed a barátnődet a szavaid alapjan
2016. szept. 9. 13:12
 4/11 anonim ***** válasza:
21%

Szerinted erre egy férfi is fog normális választ adni?

Lényegében sajnos a 2#-nek van igaza. Egy nő csak ezért kell nekik.

2016. szept. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A barátom az elmondása alapján azért szeretett belém, mert gondoskodó vagyok, okos, vicces és teljesen egy hullámhosszon vagyok vele. A második kérdésre nem tudom a választ, de szerintem a fentiek miatt képzeli velem a jövőjét. Kicsivel több mint egy éve vagyunk együtt, az első (és remélem utolsó) szerelembeesés mindkettőnknek.

21 évesek vagyunk mindketten.

2016. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
1%
Nyugi,jövőre szakítani fogtok,túl fiatalok vagytok. (Utolsónak)
2016. szept. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
16%
mert visszacsatolja Erdélyt ez miden férfi álma
2016. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
gondoltam rá, hogy normálisan válaszolok, de a többi választ olvasva elment tőle a kedvem.
2016. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerettem bele, mert neki van a legszebb macskaszeme, isteni az ágyban, bújós, játékos, és imádom, ahogy nevet.


Azért maradok mellette, mert megnevettet, odafigyel rám, gondoskodó, okos, istenien főz, és öröm hozzá hazatérni.


Azért tervezem vele a jövőt, mert ketten együtt többet elértünk, mint egyedül, szorgalmas, talpraesett, és mindenben támogat. Hasonlóak az elveink, a terveink és céljaink azonosak, jó anya és jó feleség. Tíz, húsz év múlva sem fogom megbánni, hogy őt választottam.


A zoknimat én is ki tudom mosni.

2016. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én nemrég ismertem meg egy igazi nőt! Ezt azért írom, mert eddigi tapasztalataim alatt sajnos nem mindegyikőjükről mondhattam ezt el.

Nem mondhatok éveket, de biztos vagyok benne,hogy ez lesz a legjobb kapcsolatom és bízom benne hogy az utolsó is!

A kérdésedre válaszolva: legszebb lány a világon, van tartása,ahogy hozzám ér, és nincs elszállva magától, pedig minden ujjára 2 pasi juthatna.

Miért vele képzelem el a jövőt?Mert mindig tudtam ,hogy milyen nőt keresek kívül -belül, és most végre megtaláltam.

Igyekszem visszafogni magam,és egy kicsit én is az "elérhetetlent" és nem kimutatni hogy fülig szeretem,mert nem szeretném elveszteni ezt a kapcsolatot. Sajnos ,most elutazott Horvátba,de tudom hogy vár vissza ő is engem.

De ha, röviden és tömören szeretnél a kérdésre választ kapni, akkor mindenki azt keresi a másikban, amik külső -belső tulajdonságok az ő szemében a legjobbak és eddig még nem kapott meg.

Amúgy hiszek a kommunikációban egy kapcsolatban ;)

F/30

2016. szept. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!