Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondja szeret de már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kocsis Alex kérdése:

Azt mondja szeret de már nem szerelmes. Mit kezdjek ezzel?

Figyelt kérdés

23 éves férfi vagyok ez az első normális, hosszútávú kapcsolatom. A volt barátnőm szibtéb 23 éves. Nagyon jok vagyunk együtt. A szex mindkettőnknek fantasztikus ( én voltam az első akivel el tudott élvezni szex közben). Sosem veszekedtünk mert ha valami probléma volt akkor azt mindíg meg tudtuk beszélni. Nem csak szeretjük egymást de barátok is vagyunk.

Ha egymásra nézünk mindíg mosolygunk és élvezzük ha hozzáérhetünk a másik bőréhez.

Megbeszéltük mi történt. Tulajdonképpen minden fantasztikus volt, fantasztikusak vagyunk együtt. De már nem érzi azt a lángló szerelmet mint a legelején és ő egy olyan kapcsolatot szeretne amiben az mindíg érzi.

Ki vagyok készülve, őszintén kétlem hogy létezne ilyen.

És belefájdul mindenem ha belegondolok, hogy azért adtuk fel azt amik voltunk mert nem én voltam az aki iránt szűntelen szerelmet érez.

Nagyon fály, hogy fel kell adnom az elképzelt jövőmet és azt hogy nem érhetek hozzá esténként elalvás előtt a kezéhez.



2016. szept. 13. 09:51
 1/10 Dreamer88 ***** válasza:
100%

Ez hulyeseg. Nincs olyan kapcsolat, ahol vegig fulig szerelmesek egymasba a felek. Az a bizonyos rozsaszin kod ugy egy ev utan mindig eloszlik.


Max azt probalhatod meg hogy elevenitsd fel a regi emlekeket. Pl jatszd el vele ujra az elso randitokat.


Szerintem viszont hagyjad eloszor. Majd par rossz kapcsolat utan rajon hogy mennyire jo sora volt melletted.

2016. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a negy fellángolás nem tart örökké,egy idő után megszünik

az én párommal 5 éve vagyunk eggyütt de már köztünk sincs az a nagy fellángolás mint az elött de attól nagyon szeressük egyymást és boldogok vagyunk.Ha barátnőd igy gondolkodik sosem lesz egy komoly kapcsolata sem családja.Minden kapcsolatában ha el tel 1 2 év szakitani fog mert elmúlt a nagy szerelem meg fellángolás?Ez nem igy mükodik ilyen csak a telenovelákba létezik az örökké tartó szerelem még ott sem.

2016. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Nem egyértelmű a leírásodból, hogy együtt vagytok-e még vagy szakítottatok.


Igazad van életünk végéig tartó lángolás nincs, ezt más mellett sem fogja megtapasztalni a barátnőd. Olyan van, hogy kicsit megkopik egy kapcsolat, de azt fel lehet frissíteni. Fiatalok vagytok, a láng is könnyebben éleszthető. Ha úgy gondolod, ő az igazi, tegyél érte. Udvarolj újra: virág, kedves bókok, vedd észre, ha kicsinosította magát, köszönd meg, ha finomat főzött vagy kivasalta az inged. Még akkor is, ha ezt eddig természetesnek vetted. Hidd el a jó kapcsolatért dolgozni kell életed végéig, az sosincs kész.


Ha viszont elmegy és nem tudod visszahódítanod, engedd el. Viszont készülj úgy a következő kapcsolatra, hogy tudomásul veszed, a jó szex jó dolog, de nem elég egy éltre szóló kapcsolathoz.

2016. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd hül.ye, de ezt a saját bőrén kell megtanulnia, sajnos. A kapcsolathoz két ember kell, az kevés, ha te akarod folytatni.


Ilyenkor azt szoktam mondani, hogy képzelje el úgy a kapcsolatot, mint egy gyereket.

Megszületik, édes, pici, rózszaszín, meg kell zabálni. De nem marad mindig ilyen, változik, fejlődik. És ugye, milyen hü.yén jönne ki, ha a szülők eldobnák az egészséges gyereküket csak azért, mert nem kisbaba már?


Hosszú távú kapcsolatban mindig lesz ilyen, mikor másképp fogjátok egymást szeretni, mint az elején. Elvégre ez már nem a kapcsolat eleje, és ez így van rendjén. El kell fogadni.

Nem jelenti azt, hogy nem szeretitek már egymást, vagy hogy kevésbé, egyszerűen csak másképp. Plusz van barátság, tisztelet, bizalom, biztonság, egymás ismerése: sok olyan jó dolog, ami egy friss kapcsolatban nincs.

De az a helyzet, hogy ezt sokan nem értékelik addig, amíg nem veszítik el.

Hagyd elmenni!

Ennek legfeljebb az lesz a vége, hogy meg fog csalni, és mivel az új pasival át fogja élni a kapcsolat elejét (pillangók a gyomorban, izgalom a randik előtt, kíváncsiság, stb.), ezért el fog hagyni miatta.

Ne tedd ezt magaddal, inkább zárd le most az egészet.

2016. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az a "fály" fájt nagyon a végén.

Egyébként a barátnőd buta, olyan nincs, hogy több évig, évtizedekig érzi valaki a rózsaszín ködöt, szerintem csak hitvatkozni akart valamire, hogy szakíthasson.

Ha nem, akkor szép méhecske lesz belőle, évete-kétévente átszáll másik f##aszra, mert hogy nem fogja érezni évek után az elején lévő lángolást, az fix.

2016. szept. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig voltatok együtt?
2016. szept. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ebben a történetben nem az a dráma, hogy neki hiányzik a szerelem, hanem az, hogy nagyon fiatal és naiv. Ennyi minden gond. Kell majd neki pár kapcsolat mire rájön, hogy a szerelem akkor tart ki, ha Ő dolgozik rajta, nemcsak elvárja, hogy legyen.


Szerintem ha ilyen könnyen feladott téged az ábrándképei miatt, akkor te is jobban jártál, hogy szétmentetek. Legalább esélyed lesz találni egy olyan párt, aki meg tud becsülni.

2016. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
28%
Nem meglepődni, ha 1 héten belül Mr.BBC farkán pörög...
2016. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon fájó történet.Valószínűleg a párod sosem volt szerelmes beléd, csak jól érezte magát veled, és ezt te nem vetted észre.Egyébként az természetes dolog, hogy 3-4 év után elmúlik a lángolás, addig termelődik ugyanis az a bizonyos szerelem hormon, nézz utána a google-ban. De az is lehet, hogy a nő nem volt igazán szerelmes, és most talált egyet. Nagyon fájdalmas az ilyen szakítás, de hidd el, 1-2 év után teljesen el lehet felejteni. Addig azzal "hűtsed" magad, hogy megosztod, kibeszéled magadból a fájdalmat a barátaiddal, vagy vannak lelki segély telefonok is, hasonló esetben én is őket hívogattam, de nálam 2,5 év után már olyan, mintha az illető idegen lenne. Tényleg.
2016. szept. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ki vagyok készülve, őszintén kétlem hogy létezne ilyen."

Pedig létezik, kérdező. Annyira létezik, hogy az esetek többségében ez történik. A szerelemért felelős hormon jellemzően fél-egy (vagy néha két) év alatt bomlik le. Ha nem kap utánpótlást (magyarul: ha nem ápolják napi szinten a kapcsolatot) akkor bármilyen fájdalmas is, ilyen sors vár rá. Erről nem tehet a barátnőd, mint ahogy nem tehetsz te sem. Fiatalok vagytok, most tanuljátok a szerelmet, a párkapcsolat alapjait. A fontos az, hogy valóban tanuljatok az esetből, és a legközelebbi kapcsolatotokban ne kövessétek el ugyanezt a hibát.

Most sajnos, nem tudsz mit kezdeni. Valahogy túl kell élni ezt a világégést, és kivárni, amíg az idő begyógyítja a sebeket.

2016. szept. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!