Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok szerintetek szeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek szeret engem? Van nála esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek már egy jó ideje udvarolok úgy kb.8 hónapja.... azt vettem észre hogy elég sok dolgot megoszt velem még az intimebb témákat is. elég sokszor keres engem ha én nem keresem Őt.minden kis apróságot megjegyez amit mondtam neki és azt is ha valami változott rajtam. Ki akartam lépni az életéből mert az Ő állítása szerinte nem akar velem lenni de amikor ezt felhoztam neki bekönnyesedett a szeme nem sírt de majdnem elsírta magát és egyfolytába csak azt hajtogatta hogy miért..?? Már az anyja és az apja is kerdezte tőle miért nem jön velem össze.

Igaz ezt Ő mondta de a szülei is kedvelnek engem mert velük is jóba vagyok..csak egyszerűen nem tudom hogy Ő mit érez irántam annyit tudok még hogy hiányozni hiányzom neki ha hosszabb időt távol vagyok tőlle



2016. szept. 16. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
és ez is tinikategória bakker...
2016. szept. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kíváncsi hogy tini e vagy sem.... hanem arra hogy komolyabban szeret és nem csak mint egy barátot. De ha annyira érdekel nem vagyok tini😃 csak a ráérzésem lehet hogy csal és pont e miatt tettem fel a kérdést
2016. szept. 16. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:

és szerinted mi gondolatolvasók vagyunk, honnan kéne tudnunk, h. mit érez irántad???!!!


kérdezd meg tőle, kommunikálj vele, én az ilyen anyámasszony katonája, szerencsétlen, szenvelgő pasikat nem bírom.

viselkedj férfiként, bakker!

2016. szept. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem megcsókoltam igaz elsőre hátrált de végülis visszacsókolt
2016. szept. 16. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!