Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mikor komolyodik meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor komolyodik meg egy lány? Mikor jön rá, hogy nem akarok bulizni hanem komoly kapcsolatot szeretnék és idővel férjet és kisbabát vagy kisbabákat?

Figyelt kérdés
Tök fura ,de bennem nagyon előjött ez a kérdés legbelül (21 éves fiú) . Van olyan rokonom aki már tizenévesen tudta ,hogy 18 évesen már feleség akar lenni később meg akar 2 gyereket és ez mind összejött neki ma is együtt vannak és boldogok :) A rokonságomban mindenki férjnél van ők mind tudták,hogy ez a helyes út. A házasság a család stb... !!! Van olyan tizenéves ismerősöm lány aki csak bulizni akar még . Voltak kapcsolatai csak nem jöttek össze neki. Vagyis a kérdésem,hogy megkomolyodhat egy ilyen bulizós fesztiválokra járós csaj ? Vagy az ilyen soha nem komolyodik meg és fogyasztja tovább a pasikat ? Én 21 évesen magamból indulok ki nem szeretem az egy éjszakásokat az egy numerásokat vége utána semmi érzelem és szeretet mindenki megy utána a maga útjára. Szóval ahogy a lány él most tőlem távol áll bennem is megvolt mindig az,hogy szeretnék családot meg minden,de vajon a tizenéves lány ismerősöm megkomolyodik valaha is ?

2016. szept. 17. 11:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor meg is válaszoltad magadnak: Mindenki máskor komolyodik meg.
2016. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én alapjáraton komoly vagyok. Sosem voltak kicsapongasaim. A komoly kapcsolatok híve vagyok.

De házasságot és gyerekeket nem szeretnék. Sem most,sem később.

2016. szept. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha a komoly kapcsolat híve vagy akkor ez,hogy van ? Barátság extrákkal vagy mi ? Nemedet leírhattad volna és korodat azért:) Nem szeretnél sem gyereket sem házasságot addig felfogtam ,de akkor ,hogy van most nálad ez ? Van akivel összejársz olyan Mila Kunis és Justin féle barátság extrákkal ? Oktass mert nem értem ezt :)
2016. szept. 17. 12:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Élettársi kapcsolatra gondoltam. Szerintem papírok nélkül is lehet két ember kapcsolata teljes. :)

25/N

2016. szept. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mit nem lehet érteni ezen,van pl egy csaj ismerjösöm,nem akar házasodni meg gyerekeket,de öszeakar költözni vele.

Énis bulizos voltam,most is szeretek élni. Van egy lányom akit rendessen nevelek.

Ismerek énis sok olyan gondolkodású embert mint Te,meg rengadteg olyat aki nem akar soha házaságot,gyereket. Uan aki 20 éves korara komolyodik meg e téren,van aki pl 35 évessen.

N24

2016. szept. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem akkor helyes ,hogy ha boldogok vagytok ti így :) !!! Nem tagadom Wikipédiát átlestem,hogy mi az az élettársi kapcsolat és feltételei :) Hát nem rossz dolog ez végül is 2 szív rátalált egymásra így is :D
2016. szept. 17. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van olyan, aki már 16 évesen komoly.
2016. szept. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki máskor és van aki soha. Rólam, páromról, már rég letett mindenki, hogy megkomolyodjunk. Mi, nem akarunk komolyak lenni az élet dolgaival foglalkozni. Elég nekünk vidáman élni.
2016. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most mondok egy durvát: nem minden nőnek az az egyetlen célja az életben, hogy férjhez menjen és gyereket csináljon és nem, nem ez az egyetlen helyes út. Ennek semmi köze a komolysághoz. Sok komolytalan ember akarhat és csinál is családot.
2016. szept. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok 12 éves is álmodozik házasságról és gyerekekről, de ettől még nem lesznek érettek. Vannak, akik komoly létükre sem akarnak soha. Nem ez a mérce. Megérteni, hogy egy életmód nem neked való, és nem vállalni csak azért, mert mások elvárják, ahhoz szerintem több érettség kell.
2017. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!