Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret a párom de nem szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret a párom de nem szerelmes mi lehet ennek a vége?

Figyelt kérdés
9 éve vagyunk együtt. 3 kislànyunk van elég viharos volt a kapcsolatunk egy időben. Most kb 1 hónapja ő szerelmes lett valakibe de hatalmasat csalódott benne. Most jelenleg úgy àllunk hogy meglàtjuk hogy együtt milyen. Azok a gondok amik ide vezettek màr nincsenek meg nem is lesznek többet,viszont nem tudom felém fordulhat e még. Azt mondja és érezteti hogy szeret engem és nagyon jó velem lenni. Viszont a csalódàs megmérgezte a lelkét. Most bizonytalan kusza minden neki. Mt tehetnék hogy felém billentsem? Mert amugy nagyon összeillünk és szeretünk egymàssal foglalkozni lenni .
2016. szept. 20. 09:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A párterápia nagyon sokat segíthet!
2016. szept. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
35%
hagyd el a fenébe! menjen a francba az ilyen pasi! egyem a szívét, 3 kislány után még itt húz téged hogy szeret nem szeret. menjen a fenébe! dobd ki
2016. szept. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
#2-es, egy szóval sem mondta a kérdező, hogy nő lenne. Olvass meg tanulni légyszíves :)
2016. szept. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi ,ezt elfelejtettem közölni. Bocs
2016. szept. 20. 10:09
 5/11 anonim ***** válasza:

#2


Általánosítás, rosszul csinálod...

2016. szept. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egy ido utan veget er a szerelem szoval nem tudom mit csodalkozol. Az viszont rossz ha masba szerelmes :S lehet meginog a husege. Sot valamelik felrol biztosan meg fog inogni a kerdes eggyutt maradtok e mint akik 40 eve hazasok vagy szetvaltok es mindenki megy a maga dolgara...
2016. szept. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem értem mi a jó neked abban hogy bántanak?? Kmolyan! Normális ember úgy vágná ki mint a macskát, de te még ápolgatod a lelkét....Ezért nem találtam senkit, mert én hűséges voltam, nem pasiztam...

Az lesz a vége, hogy jól kihasznál, aztán ha rendbejött, eldob, te meg rohansz utána. Szánalmas.

2016. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7-es, te miről beszélsz?! Van 3 gyerekük. Ha még nem tudnád, a gyereknevelés felelősséggel jár. Nem 1 szülő kell a gyereknek, hanem 2. Jó szülőként sosem a saját érdeke az első az embernek, hanem a gyermekeinek az érdeke.


Macskás néni vagy egyébként?

2016. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as, tanulj már meg olvasni, kit érdekelnek a gyerekek? Nem arról volt szó.
2016. szept. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, mindegy, pasiként is ugyanez a véleményem!! akkor menjen a nő a 3,14csába
2016. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!