Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írnátok nekem szép szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem szép szerelmes idézeteket, szövegeket, kiírásokat amit az 1. évfordulóra írhatnék a barátomnak?

Figyelt kérdés
pár nap múlva 1 évesek leszünk a barátommal és csináltam egy képet de nem tudom milyen szöveget írjak előre is köszi a segítséget
2016. szept. 20. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Inkább a saját érzelmeidet és gondolataidat írd le, az sokkal egyedibb, érzelmesebb, értékelendőbb, mint mások szövegét odabiggyeszteni, most írjam azt, hogy azok meg túl nyálasak ehhez?


Neked nincsenek saját gondolataid, amiket meg tudnál a pároddal osztani?

2016. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki nem saját szerzeménnyel lepi meg a párját, akárkijét, nem azt jelenti, hogy nincseneksaját gondolatai. Csak talán nem veszett el benneegy költő, és nem tudja úgy megfogalmazni, hogy a megfelelő üzenetet/érzéseket közvetítse.

Szerintem ez a vers nagyon szép:

Minden egyes pillanatban

Erre vártam, ezt akartam.

Jó nagyon, hogy megkerestél,

Nem jöhet több légüres tér.


Félig halva, félig élve

Minden álom ezt ígérte.

Mégis jobb így, több a vártnál,

Jó nagyon, hogy megtaláltál.


Erre-arra, össze-vissza,

Túl sok út van: egy se' tiszta.

Én megyek, vagy ő visz engem?

Csend az úton, út a csendben.


Néma erdő sűrűjében

Néha jó volt, néha féltem.

Néma csend volt, légüres tér,

Jobb ez így, hogy megkerestél.


Bár lehet ez sem a legmegfelelőbb, de nekem ez a kedvenc versem.

2016. szept. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

#2


"Csak talán nem veszett el benneegy költő, és nem tudja úgy megfogalmazni, hogy a megfelelő üzenetet/érzéseket közvetítse."


1. az már elég szegénységi bizonyítvány, ha valaki képtelen megfogalmazni a saját érzelmeit úgy, hogy az a megfelelő üzenetet közvetítse (az olvassa el az érzelmi intelligencia című könyvet, és tanulja meg kifejezni a saját érzéseit)

2. nem a költőiség a lényeg, hanem a szándék (erről remélem már hallottál), nem irodalom órán vagyunk egyébként, hogy most költői vénát kéne elővenni

2016. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül szegényes az érzelmi intelligenciája egy ilyen embernek. Talán csak nem elég olvasott, nem elég nagy a szókincse, nem a szavak embere, stb.

Persze nem azt mondom, hogy ez jó, de na, van ilyen. Most akkor aki buta (nem a kérdezőre gondolok), haljon meg magányosan? Annak az embernek tán nincs joga a szerelemre, vagy hogy meglepje a szerelmét egy szép gondolattal?


Igaz, nem versről volt szó, de én imádom a verseket, gondoltam hátha a kérdezőnek is tetszik majd. Ez baj?

Ne köss már bele az élő fába is...

2016. szept. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem az én bajom, ha kötözködésnek vetted az írásomat. Csupán ész érvekkel reagáltam a kijelentésedre.

Remélem ez nem baj!

2016. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ui.: az érzelmi intelligencia fejletlenségéből adódik az, hogy az érzelmei kifejezéséhez nincsen meg a kellő szókincse

tehát, ha pl. valakiben nem tudatosul, hogy fáj, akkor ő nem is fog tudni arról írni, hogy fáj, mert nincs fogalma arról, hogy mi az, hogy fájdalom

ez csak egy példa volt

2016. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ezt értem, és igazad is van.

Csak az nem tetszett, hogy azt feltételezted a kérdezőről, hogy nincsenek saját gondolatai (magyarul buta) egy kérdés alapján.

2016. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!