Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet az megkülönböztetni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet az megkülönböztetni ha valakinek csak "arra" kellesz, vagy esetleg többet érez?

Figyelt kérdés
Nem akarok általánosítani, de a férfiak elég nagy színészek sokszor, de vannak esetleg tipikus olyan jelek, amikből levonható, hogy többet érez az illető, vagy csak szexre kellnél neki?

2016. szept. 23. 21:17
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
76%
kezdj el vele komolyabb témákról beszélgetni, tereld a témát a szexualitásról
2016. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
ha beszélget is veled, érdeklődik a dolgaid iránt, ha nem rohan le, hanem másfajta programokat is szívesen csinál veled, mint a szex, ha nem gyakorol rád nyomást, h. mikor feküdj le vele, mert ha igazán szeret, nem a szex a lényeg, akkor tudhatod, h. nem csak szexre kellesz.
2016. szept. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
47%

férfi vagyok de szeretem a filmeket és kritikus is vagyok......

nomármost a férfiak nem olyan jó színészek csak a nők mindent elhisznek amit el akarnak hinni.......először is ismerni kell a magánéletét és előéletét....aki pl azzal dicsekszik hogy 200 csaja volt az önként vallja be hogy élvezeti cikk számára egy nő....de a női logika ezt hogy dolgozza fel?!: "hát ennyi nőtársam nem tévedhet tényleg jó hapsi lehet" ezt még megfejeli a krapek valami olyasmivel hogy:"érted megváltoznék" na akkor és ott már csak az a kérdés milyen óvszer kerüljön elő a neszeszeres tatyóból

2016. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon furcsa, hogy napi rendszerességgel kerül ki több kérdés, hogy tőletek minden hapsi csak szexet akar. Ezek szerint korrekten közöljük a frankót, de ez se jó. Sok férfitársamon egyébként tapasztalom, hogy ők valóban egyenesen közlik a tervüket, szándékukat, aztán ti meg fel vagytok háborodva ezen.


Rátok, nőkre viszont 99%-ban jellemző, hogy inkább hazudoztok, tereltek, félrebeszéltek, kétértelműen fogalmaztok, mert attól féltek (persze, el is hiszem, hogy ti attól féltek, mert annyira érdekel titeket, marhára, haha), hogy a hapsi lelkivilága besérül, ha vissza lesz utasítva.

2016. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
29%

Nem lehet. Mondom ezt ilyen típusú férfiként.


1. Nem dicsekszem azzal, hogy "200 csajom volt". Inkább azt mondom, hogy "belőlem sokszor a nő hozza ki, hogy mit akarok tőle" és ezzel afelé terelem a csaj gondolatait, hogyha ő komolyat akar tőlem, akkor biztos majd én is azt akarok tőle.

Meg ilyeneket kamuzok, hogy volt már többéves kapcsolatom is, stb-stb. Úgy sem lehet ezeket leelenőrizni, mert nyilván nem az ismerősi körömből ismerkedem, hanem mindig totál ismeretlen lányokkal.


2. Szavakban sosem mondom, hogy legyen már szex és pont hogy nem beszélgetek a szexről. Fel sem hozom. És önmagában is szeretek komolyabb témákról beszélgetni emberekkel általában (nem csak nőkkel), úgyhogy én még vicc nélkül a meghódítási folyamatot is élvezem általában, nem csak a dugás részt.


3. Lehet velem értelmesen beszélgetni, sőt pont hogy az a lényeg hogy az első pár randin sokszor tényleg nem erőltetem a szexet, inkább csak tapogatózok (ritkán szó szerint :D ) hogy meddig lehet elmenni.

Volt már olyan lány, aki eléggé belém esett és már kapcsolatot vizionált, úgyhogy akár az első-második-harmadik randin lefeküdt velem először, meg láttam már szendébb lányokat is, akikre heteket, vagy akár egy hónapot is vártam (az első randitól számítva) a szexre.


Most hirtelen ezek jutottak eszembe, de ha lesznek még olyan válaszok később, amikre érdemes lesz reagálni akkor írok még.

2016. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
53%

Nem dicsekszem azzal, hogy "200 csajom volt"


AIDS-tesztre meg urológushoz azért majd menjél el.


ha ez nem kamu, akkor borzasztó veszélyes játékot űzöl, és ki tudja hány nő lesz miattad nemi beteg vagy rákos.

2016. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
0%

23 éves srác vagyok és tizennégy lánnyal voltam az életben eddig. Óvszert ebből meg csak kettővel nem használtam, azokkal akikkel valóban tartós kapcsolatban voltam együtt még kamasz koromban.


Ja és ha hiszed, ha nem, fél évente járok szűrésre. Miért hiszik azt hogy aki szeret sok szép lánnyal dugni, az az élet minden területén felelőtlen, ősbunkó állat, stb-stb? Képzeld hogy egy átlagos férfi vagyok, azzal a különbséggel hogy egy lány helyett sok lánnyal szeretek dugni.

2016. szept. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
79%

kérdés a sok nővel való dugás mire jó neked, mit kompenzálsz ezzel, milyen űrt pótol az életedben?


és vajon az ösztönszerű szexualitás megélése helyett, miért nem a valódi, mély szerelmet, érzelmeket, az igazit keresed?


és vajon a te szemedben mennyit ér egy nő, egyáltalán mit gondolsz a nőkről, hogyan értékeled őket, ha inkább csak a vaginájukat látod meg belőlük, és szexuális objektumként használod a testüket?

2016. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%

Akinek csak arra kellesz az ostromol,majd amikor megkap,mar nem udvarol annyit es nem keres olyan intenziven.


Aki szerelmes az szeretne megismerni,figyel rad,emlekszik arra amit regebben mondtal,olyan dolgokkal lep meg amit eszre se vettel h megemlitettel magadrol,stb.Es kitartobb.

2016. szept. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
25%

1. Férfi vagyok és legszívesebben a világ össze szép nőjét megdugnám. Ahogy írtam, volt két tartós kapcsolatom kamasz koromban, amikor nagyon szerelmes voltam és amik évekig tartottak. Volt már ilyenben részem és akkor és azóta sem ért semmilyen nagy trauma. Egyszerűen csak fiatal férfi vagyok és bele akarok bújni szép lányok punijába, mert bolondulok a szépségükért.


2. Mi az a "valódi, mély szerelem, érzelem"? Ugyanolyan a pillanatnak élésre gondolsz, csak a szex helyett az érzelmek szintjén? Arra gondolsz amikor két ember gyereket csinál, aztán elmúlik a "valódi, mély szerelem, érzelem" és ahelyett hogy az amúgy súlyos konfliktusoktól mentes házasságukat fenntartanák és felnevelnének egy gyereket legalább 20 éves koráig együtt, ha már megcsinálták, inkább ott hagyják egymást a pi csába?


Mondd meg miért jobb az, hogy az emberek pár hónapos, vagy pár éves kapcsolatok között ugrálnak, amikor elvileg "szerelmesek", mintha megengedik maguknak, hogy dugjanak azzal, akikkel kölcsönösen tetszenek egymásnak?


Számomra a "valódi, mély szerelem, érzelem" is ugyanolyan állatias dolog, mint a sok emberrel kefélés. Nem a szerelem a civilizált dolog és a magasabb szint, hanem amikor pl gyereket csinálsz valakivel, aztán abból a gyerekből közösen minden másfelé tartó vágyatok ellenére együtt, közösen egy felnőttet neveltek, a pillanatnyi érzelmeitek helyett a jövőre is gondolva. Ez a kulcs mondat: Nekem a szerelem nem magasabb szint, erre jöttem rá.


3. Írtam, hogy akár egy hónapot is várok egy lányra. Nem járok bulizni és nem is partikrvákat, plázacicákat szoktam felszedni, illetve még sosem volt részem egyéjszakás kalandban sem az életben.

Írtam, hogy általában viszonylag intelligens nőket választok, akiknek amúgy is élvezem a társaságát és az út a szexig (beszélgetések, randik) is élvezetes velük.


Nagyon tudom értékelni a nők olyan belső tulajdonságait, mint kedvesség, aranyosság, törődés, gondoskodás, háziasság.


---


9:

De ezzel nem segítettél abban a kérdezőnek, hogy hogyan szűrje ki SZEX ELŐTT azokat a férfiakat, akiknek arra kell. Utána már könnyű rájönni.

2016. szept. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!