Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már pár éve van barátom, de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már pár éve van barátom, de a tesóm barátjának a testvére tetszik és csak rá tudok gondolni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemtudom mitcsináljak mert úgy érzem hogy szeretem. De a jelenlegi barátomat nem akarom megbántani. Pedig valamikor elég csúnyán beszél velem. És nem tudja magát adni mellettem. De a másik fiúnak van gyermeke. De a csajjal csak pár hónapja voltak együtt mikor jött a baba. De előtte azt mondta h nem szereti csak elvan vele. Es most is amit a csaj mond úgy látszik h nem szeretnének együtt lenne. Majdnem 10ev van köztünk. De mikor együtt volt a család olyan jól kijottunk. Úgy érzem h szeretem. Mit tegyek? Egyfolytában csak rá gondolok.

2016. szept. 24. 09:26
 1/9 NudliHercegnő ***** válasza:
100%
Hát ez aztán egy szappanoperába illő szituáció. Igazából mindegy, csak ne csald meg a jelenlegi párodat.
2016. szept. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem csalnám meg, csak nem tudok vele szakitani. Félek.

És nem tudom hogyan verjem ki a fejemből a másik fiút.

2016. szept. 25. 23:07
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Hogy mit tegyél? Először is rakd át a kérdést a Tini párkapcsolatok kategóriába. Oda való.
2016. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt sem tudod hány évesek vagyunk.

Miért lenne oda való?

Nem értem minek írsz ide, nem az volt a kérdés.

2016. szept. 26. 16:16
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért írok, mert - bármilyen hihetetlen is számodra - segíteni próbálok.

Csakhogy! Ha kérdésed egy 13 éves bakfislány érzelmi szintjén mozog, akkor nem fogsz tudni mit kezdeni a felnőtt válaszolók tanácsaival.

57F

2016. szept. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem mozog azon a szinten. De leírom mégegyszer hogy a barátommal azért nem szakitok mert félek. És nem attól hogy egyedül leszek vagy hasonló. Hanem tőle.

És azért mert szeretek valakit azért gyerek szinten vagyok?

2016. szept. 28. 21:46
 7/9 A kérdező kommentje:
Vagy ird már le miért lennék azon a szinten.
2016. szept. 28. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom.

Mire az ember felnőttkorba ér, átesik egy-két szerelmen. Jó esetben legalább egyszer olyan szerelmen is, amitől taknya-nyála egybefolyt. Ekképpen tehát meg tudja különböztetni a szerelmet attól, hogy valaki tetszik, vagy hormonálisan piszkálj a fantáziáját.

Aztán.

"a jelenlegi barátomat nem akarom megbántani."

Az élet nem holdfényes lányregény, kérdező. Itt nincs helye a jópofiskodásnak. Tedd, amit tenned kell, és ne azzal foglalkozz, hogy másnak ez esetleg nem tetszik, vagy bántó.

"Pedig valamikor elég csúnyán beszél velem. És nem tudja magát adni mellettem."

Akkor mi a túrónak vagy még vele? Ez még haverságnak is gyenge, nem hogy párkapcsolatnak.

"De a másik fiúnak van gyermeke. De a csajjal csak pár hónapja voltak együtt mikor jött a baba. De előtte azt mondta h nem szereti csak elvan vele."

Remek! Ezek szerint a fickó is éppolyan érzelmi szinten áll, mint te.

És hogy mit tegyél? Keresd meg azt a férfit, aki mellett fel tudsz nőni egy igazi párkapcsolathoz.

2016. szept. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát igazad van! Köszönöm a válaszokat.
2016. szept. 29. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!