Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire tartozik az idegesítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartozik az idegesítő kategóriába, hogy 20/F létemre animéket nézek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 24. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Én meg 26 N létemre még mindig szeretem a Disney-meséket. :)


Kinek mi köze hozzá, hogy te mit nézel???

2016. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én meg 28 évesen nézek animét. Kutyát nem érdekli. Vagy az Édes Élet és a többi agyromboló szar jobb?
2016. szept. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akit idegesít, azt idegesítse. :D Nem kell - és nem is lehet - mindenkinek megfelelni.

Nehogy már más mondja meg, hogy mit csináljak, és miket nézzek. :D

30+ F

2016. szept. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem semmi gáz nincs abban én is szeretem az animéket 22 éves létemre. Nagyon sok embernek csak odáig terjed az agya, hogy ha már rajzolva van akkor az mese és csak gyerekeknek való és nem is tudják, hogy mennyi kategóriája van az animének. Rengeteg ember rajong érte,nem tudom jártál-e már mondoconon, vagy tudod-e egyáltalán az mi, de ha ott, vagy akár külföldi ilyen rendezvényeken szétnézel rengeteg az ember és széles skálán mozog a korosztály szóval ne aggódj emiatt :)
2016. szept. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem az,én is nézem 23L :DD
2016. szept. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az, én a Magyar népmesékre vagyok rákattanva még mindig.

21/L

2016. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem tartozik az idegesítő kategóriába, sőt még pozitív is, hiszen ha valaki néz animéket, akkor kicsit továbbterjed az értelme annál, hogy juuuuj az mese/nagy dudák/nyérvákoló csajok.

Ugyan nem vagyok megszállot, sem őrült, de magam is rendszeresen nézek animéket. 22N

2016. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

11 évvel idősebb vagyok nálad és én is animéket nézek (jó, nem minden nap és nem minden animét).

Animék meg olyanok mint a filmek - szinte mindenki megtalálja azt, ami neki való. Attól, hogy rajzolt, még nem lesz gyerekes (van egy anime, ami egy családról szól. Tipikus olyan anime, amit nem lehet, nem komolyan venni, mert olyan az alaphangulata).

Még egy adalék: van anime társkereső/ismerkedős csoport is (igazán az utóbbira való az).

2016. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én biztos nem tolerálnám, de a többséget nem zavarja
2016. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!