Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret vagy csak önmagát szereti?

Figyelt kérdés

a férfi kapcsolatban él, de azt mondja, szeret engem, a kapcsolata rossz.

tudja, hogy én is szeretem őt, de ennek ellenére sem szakított még a párjával.


én mondtam, hogy nem akarok közéjük állni, ezért kiszálltam a körből.

hangsúlyozom, hogy köztem és a srác között nem volt semmiféle szex, se csók, semmi.

csak sokat beszélgettünk, és így egymásba szerettünk.


miután elköszöntem tőle, azt mondta, meggondolhatom magam, vagyis visszavár.


de ugyanúgy a párjával maradt, én meg nem fogom így keresni.


azt gondoltam, hogy ha ő is szeret, akkor kilép a kapcsolatából, amiben nem jó neki, és ha facér lesz, nyugodtan találkozhatunk, elkezdődhet végre legálisan is a mi szerelmünk.


mit gondoltok erről?


ha szeret, hogy bír a kapcsolatában maradni, amiben szenved, elmondása szerint?


nekem többen is udvaroltak ez alatt az idő alatt, lett volna lehetőségem randizni, de mindenkit elküldtem, mert őt szeretem.


de nála nem látom a szavakon túl, a tettekben ugyanezt.


mit tegyek?


N (33) ő (F 40)



2016. szept. 25. 02:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan ismered a mondást, hogy "Járt utat a járatlanért el ne hagyj". Nos, szerintem a pasas is e logika szerint, marad a jelenlegi párjával és amig nem 100%-ig biztos benne, hogy te jobb biznisz lennél neki, addig nem fog változtatni a nyugodt életén biztosan. Bár, ez valahol érthető is az ő helyében szerintem.
2016. szept. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

nem, nem érthető!

3 embert is becsap:


1. önmagát, mert boldogtalan (és ezt ő mondta többször), és úgy marad benne a kapcsolatában


2. becsapja a párját is, mert nem szereti már, és el sem engedi, h. a nő találjon magának vkit., akivel boldog lehet, családot alapíthat.


3. és becsap engem is, mert bár szeret, de ezek csak szavak, nincsenek tettek mögöttük.

2016. szept. 25. 02:50
 3/8 anonim válasza:
56%

Szerintem ha igy tudod a valaszokat akkor ne itt kerdezz.

Ennek ellenere az a ferfi nem szeret teged. Mert ha szeretne veled lenne. Es nem a masik hazassag nelkuli kapcsolataban.

Nem a te reszortod megmondani mas embereknek hogy mir tegyenek. Ha nem szakit akkor ott te csak masodlagos vagy es ha az vagy es neked ez eleg akkor varj csak sokaig. Aztan majd helyetted is talal valaki mast.

Mellesleg egy ilyen ferfival akarsz osszejonni... honnan veszed hogy melletted majd nem lesznek ilyen kapcsolatai ami most veled volt Alapjaraton gusztustalan ugy egyutt lenni valakivel hogy van valakije,mert azok az emberek felelotlen gyerekes gyava... No letedre inkabb keress olyan ferfit akinek te vagy az elso es nem simlisledessel meg igergetessel probal pulsz lelki szemetesnek hasznalni....

2016. szept. 25. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"Alapjaraton gusztustalan ugy egyutt lenni valakivel hogy van valakije..."


szerintem gondjaid vannak a szövegértelmezéssel: azt írtam, hogy mi NEM voltunk együtt, még a kezemet sem fogta meg, csak barátok voltunk, de az ki lett mondva mindkét oldalról, hogy egymásba szerettünk... és akkor én kiléptem a képből, mert nem vagyok kapcsolatromboló, akkor sem, ha az ő kapcsolata olyan szar, hogy azon már nincs mit rombolni.

2016. szept. 25. 05:05
 5/8 H_Vivien ***** válasza:

Tényleg minden bántás nélkül írom, hogy ez a férfi NEM szeret Téged. Lehet, hogy ezt mondja, de ezek üres szavak. Ha szeretne lépne, ha olyan nagyon rossz lenne a kapcsolata, amiben most van egyszerűen kilépne Tőled függetlenül. Szerinted miért nem lép ki? Mert nem akar! Nincs ebben semmi bonyolult. Pusztán azért mondja, hogy rossz a kapcsolata, mert meg akar dönteni és csak egy kis kaland vagy Neki a kapcsolata mellett és az is maradnál, semmi több.

Nagyon egyszerűen tudsz választ kapni a kérdésre. Állj elé és mondd meg Neki, hogy itt vagy, de csak úgy, ha nincs senkije? Azt mondja szeret? Állítsd kész tények elé adj Neki ultimátumot, adj Neki 1 hetet se többet, se kevesebbet, hogy kilépjen a mostani jajjjderossz kapcsolatából és Veled lehet, akit állítólag szeret. Várd a változást. Elárulom, nem fog jönni :( Neeeem szenved Ő abban a kapcsolatban, amiben most van, csak kell Neki egy kis változatosság.

2016. szept. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A feleseget megis szereti, te csak egonoveles vagy. Van ilyen baratom. Szereti a feleseget, csak benne bizik. Sose hagyna el. Pedig vannak noi mellette. Egyekhez se nyul hozza.

Jol lova tett. Keress mast.

A felesegevel marad, sose fog elvalni. Ez tipikus. En is ateltem ezt regen sokszor. Sose lett semmi.

N

2016. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"A felesegevel marad, sose fog elvalni."


a szövegértelmezés neked sem megy, sehol nem írtam, hogy házas, mert nem az, simán csak barátnője van.

2016. szept. 25. 17:53
 8/8 anonim ***** válasza:
Abban a szerencsés helyzetben vagy, kérdező, hogy 20 évet nyugodtan letagadhatsz a korodból. Ilyen link dumát a 13 éves bakfislányok szopnak be.
2016. szept. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!