Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hiányozhat őrülten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hiányozhat őrülten valaki, akivel még csak egyszer találkoztunk?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

az csak egy dolog, hogy ott volt a tali, DE, gondolom sokat beszélgettetek, kezditek megismerni a másikat, és mindehhez érzelmek is párosulnak


miért félsz a saját érzéseidtől?

2016. okt. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kenzo Tenma ***** válasza:
Persze, simán. Még olyan is hiányozhat akivel nem is találkoztatok, de mondjuk beszéltetek minden nap.
2016. okt. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Én is így érzek most, de, hogy pontosan miért, azt nem tudom.

Talán olyan ez, mint amikor nem tudod miért -főleg ha kedves is-, de egyből nem szimpatikus valaki neked, csak ez a fordítottja.

Például az én esetemben rengeteg vonása van az illetőnek ami alapból zavarna, nála viszont egyszerűen nem tartom fontosnak, nem tudnék haragudni rá, még ha ép velem szemben is gonosz néha. Ha választhatnék az egész napot vele tölteném, de nekem nincs rá lehetőségem, szóval fogalmam sincs mi lehet és mi lehetne, egy ilyen erős vonzódásból.

2016. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 pontosan leírtad az én helyzetemet :O
2016. okt. 1. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

3#-as volnék, ebben az esetben lenne még egy tanácsom, bár nem tudom a te helyzetedre ez mennyire igaz, de ezt majd te eldöntöd.

Nekem ez a találkozás már több mint egy hónapja volt és én mindig őszinte próbáltam lenni, ezért időközben elmondtam neki (mármint neten), hogy így érzek. Az őszinteség néha elég csúf gyereket szül, ő elkönyvelte magában, hogy ez így nekem akkor rossz (kissé túl szentimentálisan adtam elő, szal az én hibám azt hiszem) és ahelyett, hogy most minden kis alkalmat kihasználva jól érezhetnénk magunkat együtt (saját bevallása szerint benne is megvan ez a vonzódás) az idő / távolság mellett ez miatt még sokkal tartózkodóbb lett.

Szóval ha nem tudod, hogy ő hogy fogadná ezt, ne ronts rá ezzel egyenesen és ne azon gondolkodj miért lehet ez, hanem csak élvezd a társaságát, hogy van egy ember a bolygón a közeledben, akivel ennyire jó:)

2016. okt. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát, konkrétan én most ennek a másik oldalán vagyok, és az ismeretség csupán egy hetes, de meg fogom fontolni, amitmondtál.
2016. okt. 1. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Az is tud hiányozni akivel meg sosem találkoztál! 😊
2016. okt. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!