Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beteg vagyok, baj, ha kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteg vagyok, baj, ha kicsit "igénytelen"?

Figyelt kérdés

Tudom butaság lesz de magam alatt vagyok.

A párommal csak hétvégén tudunk találkozni mert kollégista.

Vasárnap meghűltem, és nem, hogy jobban vagyok, hanem rosszabbul.

Először a torkom fájt, utána berekedtem, mostmár folyik az orrom és hörgősen köhögök. Nagyon erőtlen és gyenge vagyok, pedig rajtam nem szokott kifogni a megfázás.

A párom holnap jön haza, péntek 4-től vaárnap 7-ig együtt szoktunk lenni.

MINDIG!!! tipp-topp szoktam lenni, sokan emiatt dicsérnek agyba-főbe. Mindig rendezett a hajam, a sminkem, a ruhám...

Most viszont már egy hete nem mostam hajat, nincs is erőm. Sminket se teszek fel mert könnyezik a szemem...szerintetek baj, ha igy fog látni?

Szégyellem magam, de most semmi erőm rendbe kapni a kinézetemet.

Sose látott még ennyire megfázva, pedig már egy éve együtt vagyunk, de ennyire még sose dőltem ki.

Iszonyat nyűgös vagyok, egész nap fekszem, filmezem, és iszom a teákat, de nem érzem magamat jobban.

Egyszer volt, hogy beteg voltam és köhögtem egyfolytában, mire közölte, hogy hosszú távon így nem tudunk együtt aludni mert felkel percenként a köhögésemre. :(


2016. okt. 6. 11:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha beteg vagy, akkor most ne másszatok egymás nyakára. Maradj otthon és pihenj, ha el akar menni hozzátok, tegye azt, de nem kötelező minden percet ilyen betegen együtt tölteni. Ha pedig azt választja, akkor viselje el, hogy köhögsz, meg azt is, hogy elkaphatja tőled.

Egyébként a teáktól ilyen szinten már nem igazán leszel jobban, doki kellene.

Azért annyit szerintem meg tudsz tenni, hogy tusolás közben megmosod a hajad, a többi nyugodtan elmaradhat.

Ha majd együtt éltek, ennél százszor kiszolgáltatottabb helyzetben is látni fogjátok egymást.

2016. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Nekem ilyen betegen eszembe sem jutna találkozni. Ha ennyire rosszul vagy,nem értem,miért teákat iszol,miert nem mentél már orvoshoz. Írt volna komolyabb antibiotikumot,látod,hogy nem gyógyulsz. A hosszan tartó fekvésből is lehetnek gondok.

Nem tudom,hogy bírtad ki,hogy egy éven keresztül csak tip-top állapotban látott.

Menj inkább orvoshoz,mielőtt komolyabb szövődményei nem lesznek.

2016. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Nézd egy jó kapcsolat akkor is működik, ha valamelyikőtök éppen döglődik, tudod jóban rosszban.


Ez egy jó alkalom lenne hogy ápoljon és megtudd hogy viselkedik ilyenkor veled. (ha igazán szeret akkor ez neki nem lesz gond!)

2016. okt. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%

1. Ha nem laktok együtt, akkor jobb, ha most nem találkoztok, mert őt is megfertőzöd, holnapra már neki is taknya-nyála egybe fog folyni.

2. Ha valakinek az a legnagyobb baja, hogy a párja betegen "igénytelen", és nincs kisminkelve, az mit fog tenni egy egy hosszú kapcsolatban, amikor ennél sokkal súlyosabb betegségek is előfordulhatnak? Elválik, ha egy komoly betegség alatt hányni lát? Elköltözik, ha valami nőgyógyászati betegség miatt napokig dől belőled a vér? Az apás szülést meg sem merem említeni.

2016. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyulgass, és egy orvost látogass meg, lehet valami komolyabb húzódik a háttérben és gyógyszer is kell.


Amúgy nem tudom mióta tart ez a kapcsolat, ha nem friss, és legalább 9-10 hónapja tart, akkor szerintem nem az a baj, ha kicsit igénytelen vagy egy betegség miatt, hanem hogy egyáltalán felmerül, hogy ez számít. Persze ne hagyja el magát az ember, de beteg mindenki lehet, nehogy már ez gond legyen egy párkapcsolatban...

2016. okt. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hajat azérz mossál akármilyen beteg vagyok nem fekszek 1hetes zsíros hajjal. A barátod meg menjen el hozzád látogasson meg fölösleges együtt aludni megfertözöd illetve mint írtad zavarhatja a köhögés, orrfújás.
2016. okt. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Egy normális kapcsolatban nem kell mindig tip-topnak lenni, főleg nem akkor, amikor beteg vagy.


Amikor én voltam beteg, 3-4 napig egy folyamatosan síró, paplan alatt vergődő valami voltam (nehezen kezelem a magathetetlenséget és ha lázas vagyok, szerencsére nagyon ritkán betegszek meg) és semmi gondja nem volt ezzel a páromnak. Igaz, én alapvetően nem sminkelek, de azért betegen szerintem elég szarul nézek ki. :D

Ápolt, törődött velem.

Amikor ő volt beteg, én is törődtem vele.

Nincs belőle baj, ha nem mindig úgy néz ki az ember egy párkapcsolatban, mintha most készülne randira.

2016. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Nincs ezzel baj, a betegséget meg kell érteni, de aznap ne várj tőle szexuális közeledést.
2016. okt. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
71%

Amíg a párommal csak randizgattunk, akkor is láttuk egymást betegnek, elesettnek. Amióta együtt élünk, fel sem merül, hogy ilyen helyzetben el kéne rejtőzni egymás elől.

Megjegyzem, ha azért hibáztat, mert köhögsz, ott komoly gondok vannak... az én párom is érzékeny a köhögésre, de szerencsére feltalálták a füldugót...

2016. okt. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1 éve együtt vagytok, nehogy már ezen parázz.

Most komolyan ciki betegnek lenni?

Hány éves vagy???? 12?

2016. okt. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!