Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Írjak a másik férfinek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak a másik férfinek, vagy folytassam a mostanival (is)? Lent

Figyelt kérdés
Társkeresőn ismerkedtem meg egy 30 éves férfivel ( én 26 vagyok), aki novemberben a fővárosba költözik, elég messziről. Három hete levelezünk, néha telefonálunk, skype-oltunk is egyszer. Mind a ketten szimpatikusak vagyunk egymásnak, eddig személyesen még nem találkoztunk. Három hét múlva jön fel, költözik,akkor már itt lesz, akkor találkozunk. Már épp ott tartottam, hogy hozzá hasonlóan én is törlöm magam társkeresőről, amikor megláttam egy másik pasit (33 éves), és azóta folyton nézegetem. Tuti írnék neki, de most itt ez a másik srác, aki szemmel láthatóan eléggé várja már, hogy találkozzunk, és én is nagyon örülnék neki, de 5 napja folyamatosan a másikra gondolok.Ez így nem jó. Akivel találkozom, levelezek, minden szempontból hozzám illőnek érzem, az értékrendje, stb. Viszont a másik valahogy nagyon vonz, pedig velem még soha nem fordult elő ilyen, hogy ismeretlenül ennyire vonzódjak, szerelmes is csak egyszer voltam életemben eddig. Mi lenne a helyes döntés?
2016. okt. 7. 13:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Természetes, hogy míg nem találkoztál élőben a másikkal, azaz nincs igazi kötődés, addig a kínálat adta lehetőségek foglalkoztatnak. Szerintem nincs ebben semmi rossz. Nem élsz kapcsolatban, hogy emiatt bűntudatot kellene érezned.

Akkor lenne baj, ha párhuzamosan randizgatnál mindkettővel.

2016. okt. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mindannyian egy városban laktok?
2016. okt. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én Budapesten, akivel levelezek bő kétszáz kilométerre, de mint írtam, három hét múlva ( november elején) költözik fel, már meg is van hová, szóval ez biztos. A férfi, aki megtetszett közben nem budapesti, de egy kőhajításnyira van a várostól.
2016. okt. 7. 13:43
 4/12 anonim válasza:
Lényegében nem számít megcsalásnak, mert még nem vagytok együtt, valószínű szerelmes vagy az új srácba, ami annak jele, hogy nem vagy szerelmes abba, akivel találkozni fogsz --- akkor pedig miért akarnál vele találkozni, szóval tisztázd a gondolataidat, érzéseidet és dönts amellett, akit szeretsz, de két dolog: (1) párhuzamos kapcsolatot ne tarts fenn, abból nem lehet jól kijönni (2) az érzések komoly dolgok, szóval legyél kíméletlenül őszinte és ne hitegess senkit --- ez csak azért írom,mert sokan elkövetik ezeket a hibákat és utána megjön a sírás és az önsajnáltatás, holott annyira egyértelmű minden, csak szerelem össze tud zavarni.
2016. okt. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Az a gondom, hogy még nem találkoztunk! Így lehetetlen eldönteni, hogy tényleg illünk-e egymáshoz. Szerintem ez nem szerelem, amit a másik férfi vált ki csak vágy, a másik iránt, hiszen őt még annyira sem ismerem, mint akivel levelezek.

Tény, hogy még mindig nem tudom ezek utn sem, mi lenne a jó döntés. :/

2016. okt. 7. 13:51
 6/12 anonim válasza:
De említetted, hogy ő jár a fejedben, ha ráirsz és lehet, hogy nem szimpi, akkor kiábrándulsz belőle és már csak egy marad.
2016. okt. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van benne valami :)
2016. okt. 7. 13:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Akár leülhetsz egy kávéra ezzel is, azzal is, hiszen szabad vagy, nem köteleződtél el.


Na meg akár fél óra alatt is kiderülhet, hogy aki jó fej(nek tűnik) online, az nem igazán olyan az életben. Akármelyikről, vagy akár mindkettőről is.

2016. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jelenleg semmi kötelezettséged senki felé, írj a másiknak is nyugodtan. Akkor nem illik már más felé kacsintgatni, ha már alakul valamelyikkel valami. Pl randit beszélek meg, akkor nem ismerkedem mással. 30/f
2016. okt. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én írnék a másiknak, mivel egyikkel se találkoztál, akár mindkettő lehet csalódás
2016. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!