Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kívülállóként mit gondoltok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülállóként mit gondoltok, mit kellene most tennem? (20/L)

Figyelt kérdés

Az illetőt még tavaly ismertem meg, egyetemen. Különórákat tartott csoportokban az egyik előadás anyagából. Velem különösen figyelmes volt, ha javasoltam hogy hagyjuk abba hamarabb / folytassuk tovább az előadást, akkor ezt figyelembe vette a csoport többi tagjának akarata ellenére is. Egyszer nagyon rossz hetem volt, látszott is rajtam hogy viseltes vagyok. Ekkor megvárt a foglalkozás után, utánam jött és megkérdezte hogy minden rendben van-e, illetve ha van valami probléma, nyugodtan megoszthatom vele. Aztán a félév vége óta nem találkoztunk huzamosabb időre, de néha így is összefutunk a folyosón, olyankor mosolyogva köszön. Illetve előző félévben egyszer odajött hozzám amikor egyedül lézengtem a folyosón, és váltott velem pár szót (hogy sikerült a félév stb.).


Az a baj hogy nagyon bénácska vagyok ilyen téren, és nem tudtam mit kellene tennem, vagy hogy érdeklem-e egyáltalán, nem csak udvariasság. Azóta ezerszer megbántam hogy nem léptem semmit, majd jött a nyár és elfelejtettem. Aztán szeptemberben amikor újra egymásba botlottunk, rájöttem hogy továbbra is nagyon bejön, és el tudnám magam képzelni vele. Azóta tervezem hogy beszélgetek vele, de nem tudom, pontosan hogyan / milyen indokkal menjek oda hozzá. Nagyon örülnék a segítségeteknek.



2016. okt. 11. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha normális a srác, akkor nem lesz semmi probléma, még akkor sem, ha esetleg nem akar tőled semmit. Menj oda hozzá, kérdezd meg, hogy most is tart-e órákat, hogyan telt a nyara, mivel foglalkozik mostanában, mondd meg neki, hogy jólesett, amikor utánad ment, csak nem tudtad, hogyan reagálj. És szerintem nyugodtan megmondhatod azt is, hogy számodra szimpatikus, szívesen megismernéd őt alaposabban is. Nem kell beszarni, nekünk, férfiaknak hányszor meg kell ezt csinálnunk életünk során, ha kapcsolatot szeretnénk kialakítani, menj oda, és beszélgess vele, nem egy vadidegennel kell kommunikációt kezdeményezned.
2016. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen szak, ha szabad kérdeznem? :) Lehet, hogy több ez szimpla kedvességnél, de nálunk például az oktatók többsége ha különösen kedves is valakivel, azért van, mert látja, hogy rá ez a fajta viselkedés ösztönzően hat és segíti a tanulmányait is. Más szívesebben veszi, ha ridegebbek vele, mert ő olyan környezetben tud jobban teljesíteni, vele úgy viselkednek. :)
2016. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!