Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a hosszú kapcsolat titka?

Figyelt kérdés
vagyis mi az a viselkedés amit kerülni kell, mi az ami ébren tartja a szerelmet, stb

2016. okt. 14. 22:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10. válaszoló: a kérdésemből kimaradt, bár ez volt a legfontosabb igazából, hogy boldogok legyenek a felek. az olyan hosszú kapcsolat, ahol utálják, megcsalják egymást, és boldogtalanok együtt, már nem is egy igazi kapcsolat szerintem. és félre ne értsd, nekem nem ez a célom:D borzasztó lenne így, direkt összekötni az életedet valakivel, hogy biztos ne tudjatok szétmenni. az már olyan mint egy börtön, senki se boldog benne. úgy gondolom, hogy az egyik legfontosabb az, ha hagyunk teret a másiknak, szabad lehet, és a saját döntése lehet az, hogy veled marad.
2016. okt. 14. 23:53
 12/13 anonim ***** válasza:
4,5 tökéletesen összefoglalta.
2016. okt. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
sok minden van. őszinteség, kommunikáció, fejlődés stb. ami hosszútávon nagyon fontos szerintem, hogy hagyjuk élni a másikat, és mellettünk is szabadnak érezze magát. (nyilván nem megcsalásról és hasonlókról van szó...)
2016. okt. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!