Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ereztetek mar a pokolban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ereztetek mar a pokolban magatokat egy viszonzatlan szerelem miatt?

Figyelt kérdés

2016. okt. 17. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2016. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon-nagyon régen. Azóta leszoktam az ilyen önsorsrontó dolgokról.
2016. okt. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ez (majdnem) mindenkinek megvolt életében legalább egyszer, nem vagy különleges hópehely, te is el fogod felejteni, mint mindenki más, de most úgyse hiszed el, mint ahogy senki nem hiszi el.
2016. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Igen es nem banom.Nem kaphat meg mindent es mindenkit az ember,de helyen kell kezelni,vagy kinzod magad vagy vegiggondolod h nem erdemes olyan szeker utan futni amelyik nem vesz fel,majd felvesz mas.HA errol leszalltal.
2016. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Igen,egy nős pasi iránt,és az a vicces,hogy jóban vagyunk,olyan bizalmas barát féle,mindent meg tudunk beszélni,és ami a legjobban fáj ,hogy megmondta,ha nem lenne senkije megdugna.

Nagyon szeretemItt a sztori.

Van egy pasi ,akit megismertem. Az ismerkedésünk is úgy zajlott,hogy a kollegája írt rám facen ,hogy tetszem ennek a pasinak és ismerkedjek meg vele ,meg menjek oda hozzá nyugodtan ha talizunk. Jó én megtettem. Mert hát egy esélyt adok a dolognak. Akkor még annyira nem tetszett a pasi.Eleinte 2naponta,naponta írogatott SMS-eket,hogy mi újság,hogy vagyok,alig várja hogy lássa a cuki kis mosolyomat meg ilyenek. Most azonban 1,5 hete nem írt. Én meguntam ráírtam ,hogy haragszik e valamiért.Azt írta,hogy nem miért tenné ,csak beteg volt és ezért nem is keresett,mert nem hinné ,hogy jó társoság lenne stb. De, ha eddig tudott írni naponta,kétnaponta,elhiszem hogy beteg de attól még tudott volna írni,mint ahogy eddig is. Most megint én írtam rá ,hogy hogy van azt írta jobban meg kérdezte,hogy mi újság velem ,leírtam de arra már nem válaszolt.Aztán 2szer hívott randizni én nem nagyon mutattam érdeklődést ő felé,mert nem akartam koppani,ha nem úgy alakul. Ő akart megismerni,meghogy mennyire tetszem neki. Aztán elküldtem neki egy sms-t,hogy érdeklem e még egyáltalán,meg ha nem mondja meg nyugodtan , és ne hülyítsük tovább egymást.Meg akkor én lépek tovább. Ő erre azt írta,hogy senki sem hülyít senkit nem is érti honnan szedem ezt. És még írta,hogy ő sokszor hívott randira ,de semmilyen érdeklődést nem mutattam felé ,meg hogy nem kedveskedtem neki,nekem is kell tenni azért ha akarom őt...

Aztán rtam még lépjek tovább nyugodtan úgyis tudja ,hogy a kollégáját akarom megszerezni magamnak. Na itt össze is vesztünk.

Aztán írtam neki,hogy beszélük meg a hétvégén. Azt írta ,hogy jó.

Én el is hívtam ma,azt írta,hogy szeretne talizni ,csak neki most nem jó a kocsija ,mert neki ez kell a munkába menéshez,és meg kell csináltatni,úgyhogy ha nem haragszom.tegyük át jövő hétre. Mondtam ,hogy ok.

Aztán írta,hogy ha jó lesz még ma a kocsija akkor keres.

Na itt a kocsis sztorinál meg is álltunk egy darabaig.

Egy hétig nem kerestük egymást.

Én ráírtam szombat este ,hogy hogy telt a hete,meg sikerült e megcsináltatni a kocsit. Ő visszaírt,lényegtelen hogy mit.

Úgy volt,hogy most vasárnap talizunk és megbeszéljük a dolgokat. Erre reggel küldd egy sms-t,hogy hagyjak neki egy kis időt,mert nem tetszik neki az,hogy én elméletileg a sok hülye kollégájával beszélem ki kapcsolatunkat. Meg még hozzá vágta a fejemhez ,hogy én nem mutattam felé semmilyen érdeklődést a randikon,meg kérdezte mindig hogy hova menjünk ,de mivel nekem nem volt ötletem így megmondtam neki,hogy döntse el ő. Ez sem tettászett neki,mert nála az is azt jelenti ,hogy nem érdeklem...

Én írtam neki,hogy beszéljük meg élőben ne smsben.

És akkor azt írja gondolkozzak el,hogy mit akarok.

Visszaírtam,hogy vicces mert én tudom,te vagy az aki nem tudja,nem.én kértem időt.

Meg írza utána,hogy írjam le üzenetben,hogy mit akarok. Vagy ez sem megy?

Én erre mondom biztos nem üzenetben fogom neked ezt leírni.

Még írzam,hogy éruem hogy engem hibáztatsz mindenért,ahogy érzem ,nyílván te nem vagy hibás semmiben sem

Ő. Nem érzi magát hibásnak.

Ennyi kb.

Szerinted mpst mi lesz? Lesz folytatása vagy sem ? Te mit tennél? őt ,mint embert,mint barátot.

2016. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Bocsi ez nem ide jött a vége
2016. okt. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Igen bizony, viszont inkább fellángolás volt, annak ellenére, hogy egy évig tartott. Nem ismertem az igazi énjét, kiderült, hogy valójában nagyképű, csak mindenkinek eljátsza a jófiút.
2016. okt. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hat en nem talakoznek tobbet ezzel a ferfival, ha mindig kibuvott keres csak, hogy most ezert nem jo, aztan azert nem jo az idopont.. En alapbol nem foglalkozom nos, vagy baratnos ferfiakkal tehat en bizots nem is kezdtem volna bele.. Ez csak az en velemenyem.. Jo annak aki meg nem erezte magat a pokolban, de en egy nagyon romantikus tipusu ember vagyok ezert megvisel nagyon a viszonzatlan szerelem.. Foleg, hogy nagyon jo baratsagbol alakult ki ez a dolog..Hosszu egyutt lakas, egyutt toltott ido, es minden tokeletes volt.. Aztan kozolte hazakoltozik.. En pedig teljesen letortem, probalom azota is kiverni a fejembol de nagyon szeretem ot igy nem igazan megy.. Lelkileg is egy sikon mozogtunk, en megereztem ha barmi tortent vele.. Hat ez van, en nem tudom elmulik-e de szerintem csak enyhul majd a fajdalom.. Hianyzik, es szeretem nagyon..
2016. okt. 18. 01:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha egyutt laktatok az nem viszonzatlan szerelem,hanem kiszeretett beloled vagy szeret, de a csaladjat valasztotta.Ezt el kell fogadni es legkozelebb bele sem szabad menni mar az elejen.
2016. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen,két évig szenvedtem.Az összes f..ssàga a szemem előtt zajlott,így meg ugye nem könnyű.Szerencsére nem làtom többé.Mondjuk egy ideje csak egy f..szként aposztrofàltam magamban.Neki ezt nem mondtam,mert fogalma nincs szerintem,az mit is jelent.:-D
2016. okt. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!