Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tartjátok butának az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok butának az olyan embereket aki nézi a másik anyagi helyzetét?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy a szeretet a tisztelet sokkal többet ér az anyagi dolgoknál. Nem elvárni kell a másiktól, hogy itt meg ott tartson az életben, hanem építeni egymás jövőjét és ha kell segíteni a másikat. Nem szabadna semmilyen sikereket, tehetségeket elvárni, mert ez jön magától, ha megvan a szeretet. Ez nem mese ezeket nem filmből merítettem, hanem több szeretet kéne és kevesebb elvárás.
2016. okt. 20. 14:16
 1/10 anonim válasza:
58%
Én téged tartalak butának.
2016. okt. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Én, néztem, azt a reklámszatyrot, amiben minden vagyona volt. Pont elégnek találtam, hogy van váltóruhája. Igaz, nekem még az sem volt akkorában.
2016. okt. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az effektív sikert valóban hülyeség elvárni, az ambíciót viszont nem. Hiába van szeretet és megértés, ha a társad egy lusta disznó, aki nem akar egyről a kettőre lépni.
2016. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Butának semmiképp nem tartanám, inkább anyagiasnak.

Ezt meg magyarázd már meg:

"Nem szabadna semmilyen sikereket, tehetségeket elvárni, mert ez jön magától, ha megvan a szeretet."

Milyen siker, vagy tehetség jön meg magától, ha megvan a szeretet? Talán azt el tudom képzelni, hogy egy szerető, támogató közegben sikeresebb lehet valaki, mint egyedül, de hogy a tehetség a szeretettől jönne meg, azt kétlem.

2016. okt. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Sajna ma már egyre meghatározóbb a pénz. Mi pasik szerintem nem nézzük, vagy elriaszt ha túl gazdag a csaj, de a csajok 95%-a a kocsit/pénztárcát nézi!
2016. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Én nem tartom. Akárhogy is nézzük, az emberi természet a legmélyén (néhány különleges kis hópihét leszámítva) önző és a maga (illetve leszármazottai) előnyét nézi. Az oké, az buta, aki csak és kizárólag erre épít párkapcsolatot, nade akinek ez beleszámít a döntésbe, az szerintem nem buta. Most nem azért, lehet engem szidni akármennyit, de ezerszer inkább választanék egy átlagosan normális, értelmes, kedves embert, akinek van egy biztos megélhetése és ne adj' isten némi félretett tartaléka, mint valakit, aki máról holnapra él, szinte az utcán csövezik, nem tudja fizetni a számláit, rendszeresen kikapcsolják nála az áramot mondjuk és a mindennapi betevőre sincs rendesen, de azért aranyból van a szíve. A szeretet nem elég, a sikerhez meg pláne. És ha enni akarok adni a gyerekeimnek, biztos tetőt a fejük fölé (meg nyilván magamnak is), akkor ha lehetőségem van rá, olyat fogok választani, aki mellett (egymást segítve, nem 100%-ig mindent tőle elvárva, ebben egyetértek veled) ez megvalósítható. De egy örök hippi művészlélek mellett nehéz komolyan tervezni a jövőt.
2016. okt. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

Ne viccelj!

Ha csak dugni akarok vele, akkor tényleg nem fontos, csak a célszerszám kőkemény legyen.

De tegyük fel, hogy én nem csak dugni akarok, hanem komoly kapcsolatra vágyok, együttéléssel és gyerekkel.

Ebben az esetben nem lennék boldog, ha a páromnak semmije sincs, nem is küzd, hogy legyen, és rajtam áll vagy bukik, hogy legyen hol lakni, legyen mit enni, és legyen kifizetve az összes számla. Szép és jó dolog a szerelem, de a nincstelenségre normális ember nem alapít családot.

Szóval lehet itt rózsaszín álmokat szövögetni, és a többi. De az, hogy két ember vonzódik egymáshoz, és szerelmesek lesznek, az csupán a szexhez elég.

Komoly kapcsolatra és családalapításra vágyó ember használja az eszét is, és nézze meg azt is, hogy KIVEL vállal gyereket.


Ezt leszámítva is: hasonlóan gondolkodó partnert keresek, illetve legyenek meg benne a számomra fontos értékek. A te gondolkodással olyat kell keresned, aki szintén így látja az életet. (Aztán kellemes éhenhalás vár rátok egymás karjában a híd alatt...)

Nekem fontos, hogy a társam legyen ambíciózus, szorgalmas, okos, művelt, stb. Aki ilyen, az pedig igenis viszi valamire 25-30 éves korára, és nem ott tart, hogy túl magas elvárás, hogy legyen bejelentett munkahelye és ne a szülei tartsák el.

2016. okt. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5%
Nem feltétlen buták, csak anyagiasak, ha tehetem, elkerülöm az ilyen embereket, mivel nekem sok pénzem van és általában aki ezt nézi, az utál engem, vagy ki akar használni...
2016. okt. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#6-ossal, és #7-essel egyetértek.


És persze az is számít, hogy ki honnan indul. Ezt már írtam más kérdéshez korábban, de nekem van saját lakásom, normálisan fizető munkám, nincs hitelem. Nyilván ebből a kiinduló helyzetből én sem a híd alatt keresgélem az igazit, hanem olyasvalakit keresek, aki hozzávetőleg ott tart mint én, hogy mindenki egyenlő arányban tudjon bedobni a közösbe, és együtt tovább fejlődni.

Ha szeretek valaki, nyilván nem fogom e miatt elutasítani, és megoldjuk a dolgokat, ahogy tudjuk, de elméleti síkon, ha megkérdezik, akkor igen is szempont párválasztásnál, hogy mind anyagi, mind szellemi, mind érzelmi szinten egy pályán focizzunk.


De mondjuk 10 éve még mások voltak a szempontok, nekem sem volt egzisztenciám, a másiktól sem voltak ilyen elvárásaim.

2016. okt. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én inkább undorítónak, vempájörnek tartom. Olyan mint a szúnyog = vérszívó.
2016. okt. 21. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!