Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ennek a kapcsolatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a kapcsolatnak van jövője?

Figyelt kérdés
3 éve kezdödött az egész, amikor megismertem a volt barátomat. 3 hónapig voltunk együtt, visszagondolva elég "vicces" kapcdolat volt, én 16 éves voltam, ő 18. Szakítottunk mert féltékenyek voltunk és nem nagyon bíztunk egymásban. 1 éve újra összejöttünk,szintén 3 hónapot voltunk együtt,ekkor szintén a féltékenység miatt szakítottunk mert nem viselte el hogy eljárok szórakozni hiába akartam együtt menni sehogysem tolerálta. Most közel 20 évesen komoly kapcsolatot szeretnék és nem a bulizgatást.. megint elkezdtünk beszélgetni,találkozni, szerintetek így van jövője? Nagyrészben a bulik miatt volt féltékeny(sosem csaltam meg) nagyon szeretjük egymást még mindig és az utána lévő fiúkban is őt kerestem ezért nem is volt csak egy komoly kapcsolatom utána és neki is csak egy..szerintetek?
2016. okt. 20. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha fel tudtok nőni, akkor igen, lesz esélyetek...

Az, hogy úgy gondolod, jobb lesz, MERT te már úgysem akarsz bulizni, na az a rossz irány.

2016. okt. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"3 éve kezdödött az egész, amikor megismertem a volt barátomat"

Az kemény. Nem is tudtam, hogy feltalálták az időutazást.

2016. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 éve kezdődött, mikor megismertem ezt a fiút, aki a VOLT BARÁTOM -szerintem neked vannak problémáid a szövegértéssel
2016. okt. 20. 16:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Jól van na csak viccelődtem egy kicsit. Szerintem van jövője, ha azt a fránya féltékenykedést kicsit abbahagyjátok. Akkor mindenképpen. :)
2016. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
felejtős, de ha szeretitek magatokat szenvedtetni, akkor folytassátok nyugodtan
2016. okt. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!