Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert huzza az agyamat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert huzza az agyamat?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki bejon es en is neki, de nem akar semmi komolyat, de nem csak tolem hanem senkitol meg elni akar.De viszont ha lat massal jon a feltekenykseg. Ezt miert csinalja, egyaltalan erdemes ra varnom vagy hagyjam?

2016. okt. 23. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mert fél, hogy már nem simized tovább az egóját. Csak erre vagy neki kellék, nem érdemes várni.
2016. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert le akar fektetni és/vagy kellesz neki tartalékba.
2016. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem értesz ezen?

Legyél ott neki - és csak neki -, amikor épp igénye van rád.

Ő viszont nem gondolja, hogy ezt kölcsönösen kell játszani.

Ki vagy használva, lábtörlő vagy, egy kapcarongy a sok közül. Ha neked ez így oké és nulla az önbecsülésed, akkor hajrá. De én tuti hagynám a fenébe az ilyet...

2016. okt. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem fekudtem le vele
2016. okt. 23. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:

Valószínűsítem, hogy tetszel neki, ha féltékeny lesz; csak szerintem nem vagy eléggé következetes a számára. Most mégis van-e barátod, vagy nincs, ill. valószínűleg ő is szívesen venné, ha érdeklődnél felé, nemcsak fordítva, feltéve ha volt valami kommunikáció köztetek.

Ha mindenképp számítasz rá, akkor viszont ne tedd féltékennyé, mert azzal semmit sem érsz el, csak az ellenkezőjét.

2016. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszélj vele.

Döbbentsd rá, vaágyik rád ami jobb, mint amit "élni akarás„nak nevez.

2016. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg akar tartani tartalék játékosnak,hogy legyen kit d...ni.Ennyi.
2016. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!