Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, bele tudnátok szeretni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, bele tudnátok szeretni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy lány, aki tetszik, és jó barátok is vagytok. A lány szerelmes belétek, de ti csak barátként tekintetek rá. Ez változhat? Vagy aki egyszer bekerül egy srác barát-zónájába, az ott is marad?

Ja és nincs barátnőtök.


2016. okt. 23. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs barátnője, és meg sem próbál dugni, akkor ott valami van a háttérben. Akkor nem valószínű, hogy nagy beleszeretés lesz.
2016. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Változhat.
2016. okt. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem változhat. Végül is ha tetszik, és jóban is vagyunk, és nincs valami más objektív akadály, akkor nem látom be hogy miért ne lehetne ennél több is...
2016. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Változhat, én az exbarátnőmmel így jöttem össze :)
2016. okt. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Természetesen változhat.

Attól függ, hogyan változik személyisége, HA olyan mértékben nem tekintek rá úgy, ami változhat.

Van amikor személyiséged magjából fakadóan nem akar majd. Ahogy mindenkinek van ilyen.

2016. okt. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mit számít, hogy én mit mondok? Nem az a srác vagyok, akibe beleszerettél, szóval tökmindegy.
2016. okt. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Nekem nem fordult elő még ilyen, de ha egy lány általam a barátzónámba kerülne, akkor okkal lenne ott. Nem tudnék vele kapcsolatot elképzelni, ezért nem is tudnék beleszeretni.
2016. okt. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sajnos nem ok nélkül van egy csaj barátzónában. Nekem is van olyan lány barátom, aki szép, aranyos, jófej, de nem tudnék vele összejönni. Olyan, mint egy húg vagy nővér, nyilván nem szeded fel a tesódat...

De nem akarlak elkeseríteni, van ellenpélda. Regnumosok folyton egymásra találnak és éveken át tartott barátságokból lesz házasság meg gyerek.

Probálkoznod megéri, ha nem is győzöl, legalább növeled a srác önbizalmát. :)


20/f

2016. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!