Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » De most tényleg, mire jó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

De most tényleg, mire jó a szerelem?

Figyelt kérdés
Sokáig nem volt kapcsolatom, kiegyensúlyozott voltam, nyugodt stb. Aztán jött valaki, akibe lassan beleszerettem. Jó érzés volt, mosolyogtam volna egyfolytában, de sokat vitatkoztunk, ez a munkámon is meglátszott, nem figyeltem oda, összekevertem mindent stb. Már vége a kapcsolatnak, most úgy érzem nem bírom ezt elviselni, ezt a fájdalmat, hiányt, ürességet. Mintha elszakadtam volna a külvilágtól, pedig csak ő szakított el magától. Nem tudok koncentrálni,ingerlékeny vagyok, nem tudom magam jól érezni, tükörbe nézek és egy megkínzott búval b...ott arcot látok. Mire volt jó az egész? Azelőtt sokkal könnyebb volt.

2016. okt. 27. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Jó adására.
2016. okt. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
a szerelem egy társadalom által megkövetelt hülyeség.Aminek a lakosság nagy részének nincs kedve,de még is párkapcsolatban akarnak lenni hogy megfeleljenek a társadalomnak.ennyi.
2016. okt. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jót adtam, amit csak tudtam, mégis elviselhetetlenül fáj. Sok értelme volt.
2016. okt. 27. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Jó esetben nem veszekszik folyton a két fél és nem megy a kapcsolata egyéb dolgok rovására.
2016. okt. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Sok ertelme nincs. El fog tunni
2016. okt. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Helló


Dettó én is ebben a helyzetben vagyok.

De nekem annyival talán könnyebb, hogy én veled ellentétben úgy fogom fel, hogy de jóó hogy már nincs, és ezt úgy értem el, hogy elnyomtam magamban az érzést ( nehéz volt) és eközben végig a vele kapcsolatos rossz dolgokra gondoltam,hogy igazából mekkora egy féreg volt....

2016. okt. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A szerelem az egy cukormázzal megkent medvecsapda ami halálos.olyan méreg ami belűről emészt fel lelkileg
2022. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!