Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem első látásra, kissé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem első látásra, kissé rosszul sült el. Hogy lehet túllépni rajta, ha az idő sem segít?

Figyelt kérdés

Nemsokára lesz egy éve. Egy pillanatig láttam, amíg kinyitott nekem egy ajtót és én megköszöntem. Szinte teljesen biztos hogy soha többé nem látom újra, vagy ha igen, egyikünk sem ismeri meg a másikat. Semmit nem tudok róla. Csak annyit, hogy ekkor és ekkor itt és itt volt, és néhány másodperc csak azzal telt el, hogy egymás szemébe nézünk.

Ennyi. Volt egy reménykedős korszak, mikor reméltem, hogy látom még. Az elmúlt, kezdek hideg fejjel gondolkodni. De nem telik el nap, hogy ne gondolnék rá. Tönkreteszi a jókedvem, elveszi az energiám a folytonos agyalásom. Az idő ezek szerint nem segít, hiszen lassan egy éve történt. Hogy felejtsem el?

Kérlek, csak akkor írj, kedves Idetévedő, ha nem a feszültséged akarod kitölteni, hanem adsz nekem tanácsot. Ha valakit érdekelnek a pontos részletek is, dobjon egy privátot, ott majd leírom. Köszönöm



2016. okt. 31. 18:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

ennyi bőven elég.

Neked valami nagyon hiányzik az életedből: tapasztalatlan vagy, szex, kapcsolat, munka...pszichológus. ÉS nem, nem csesztetésből mondom.

2016. okt. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
kihagytam hogy hobbi vagy egy jó barát...
2016. okt. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos egyet kell ertsek. Ha csak ennyi utan is ennyire ra vagy kattanva es meg mindig ezen porog az agyad, akkor normalis kapcdolatra lenne szukseged.

Marmint, persze nem muszaj rogton fejet ugrani egy kapcsolatba, de ha ismerkednel is segitene :)

2016. okt. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem leírni, hogy van kapcsolatom, nemrég volt négy hónapja. Szerencsére ő tud az egészről, mert mikor az eset történt, még csak nagyon jó barátok voltunk. És rengeteg barátom van. Nem gondoltam volna előtte, hogy egy ilyen megeshet velem. Amúgy 18/l
2016. okt. 31. 18:49
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani - abszolút segítő szándékkal - hogy ez nem normális. Valószínűleg kivetítesz valamit a srácra (valami a támogatással, esetleg a védelmezéssel?), amit egy pszichológus tud megoldani.
2016. okt. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy kiszív belőlem mindent ez az egész, szóval ahogy vége az őszi szünetnek, irány a sulipszichológus. :(((
2016. okt. 31. 18:53
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen az eddigi válaszokat, ha valaki még esetleg hozzá tud fűzni valamit, bátran, nekem jól esik :)
2016. okt. 31. 19:00
 8/13 anonim ***** válasza:
57%
nálam ez ez ket eve tart, igaz nekem nincs baratnőm, de nem is tudnek most talan mast szeretni
2016. okt. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
sorstárs :/
2016. okt. 31. 19:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Valamit te félreértesz. Szerelem két ember kapcsolata. Te arrol irtál, hogy megláttál valakit és fellángoltál."Szerelem első látásra," más! Kölcsönös!!!!! Te a saját illuzioidhoz ragaszkodsz csak!
2016. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!