Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi vagyok neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi vagyok neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel kedveljük agymást. Mindig azt mondjuk a másiknak olyan vagyok mint te meg ilyenek. Ha együtt vagyunk folyton mosolyog s mesél magáról. :). Szóval jól kiegészitjük egymást. Neten viszont nem szeret válaszolni pedig állandóan fent van . S nem tudom mi tévő legyek mert én szeretem s érzem hogy ő is engem. De viszont más fiúkról is szokkot beszélni nekem amihez hozzá fűzi hogy nem tudom miért neked mondom ezt el.... Egyszerűen nem értem hogy mi van. Én is jelentek neki valamit vagy csak barát vagy valami más lennék neki?
2016. nov. 2. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt érdekled igazán aki hajlandó legalább napi néhány percet rászánni az életéből, hogy ha ráírtál, legalább válaszoljon, illetve érdeklődjön felőled, de ilyen lány nem létezik, még kapcsolatba is csak terpesztenek a lányok és fiukra van bízva a levegővétel is.
2016. nov. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A napi szóváltás azért meg van. :D
2016. nov. 2. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:

A neten másokkal is biztosan cseveg. De amikor személyesen beszélgettek négyszemközt akkor nyilván csak csak veled tud beszélni.

Hogy a másik mit érez az sokszor csalóka. Sok lány kedves majdnem mindenkivel és van aki ezt félreérti.

Az biztos hogy ha vársz akkor soha nem lesz belőle semmi. Ha jobb ötleted nincs akkor az egyik beszélgetésetek alkalmával vesd oda neki egyszer hogy szereted vagy ha nem mered akkor azt hogy nagyon tetszik neked. Megfigyeled a reakcióját. Ha elmosolyodik akkor talán sínen vagy és kérhetsz egy rendes randevút és akkor elhívod egy közös programra (ne moziba vagy sétálni mert az gagyi). Ha közömbös vagy esetleg elkezd magyarázkodni vagy kifogásokat keresni akkor nem tetszel neki és valószínűleg nem is fogsz. Ezt csak azért írom mert sokan elkövetik azt a hibát hogy sokáig koslatnak még a kiszemeltjük után sikertelenül ami fokozatosan leépíti az önbizalmukat. Nem érdemes. Azonnal váltani kell. Lehet hogy közhelyes de vannak más lányok is. Az interneten is felveheted bátran a kapcsolatot lányokkal például facebookon.

2016. nov. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!