Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért vált ki belőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért vált ki belőlem ilyen fura hatást?

Figyelt kérdés
Lehet rossz helyre írom,a lényeg hogy van az osztályban egy lány,aki főleg gyakorlaton,azzal szórakozik hogy amikor kicsit elbambulok ő elkezd a suttogni nekem,csak úgy mindent félét,viszont olyan fura érzést vált ki belőlem,libabőrös leszek,de közben meg elkap egy olyan fura érzés,teljesen ellazulok és olyan nyugalmat érzek,teljesen megnyugszom.Másnál is van így,különben az első barátnőm volt aki még ezzel szórakozott,és nem tudom miért érzem így,de ez csak olyan lánnyal működik aki tetszik is.De akkor is olyan fura,megnyugtató szokott lenni.
2016. nov. 2. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Volt ilyen sokszor nálam is, de ez nem jele a szerelemnek, ilyet érezhetsz olyannál is akivel sose kezdenél.
2016. nov. 2. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ASMR
2016. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miket szokott suttogni? Kipróbálnám én is egy sráccal :)
2016. nov. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mindenfélét ami jön neki,általábban kedves dolgokat,vagy csak bolondságokat,de csak mert tudja hogy én meg elég bolondos vagyok 21 éves létemre :D asmr még nem hallottam
2016. nov. 2. 23:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Asmr ide asmr oda ez a csaj rád van mozdulva. Ki ne hagyd!
2016. nov. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jó is lenne :D mert álomszép :)
2016. nov. 2. 23:10
 7/10 anonim ***** válasza:
De miket konkretan?
2016. nov. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak szívat és jó kihasznál majd, vásárolni te is jó leszel neki.
2016. nov. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem olyan típus.Mondom nagyon változó,ha azt látja hogy szomorú,rossz kedvem van,akkor ilyen kedves dolgokat,önbizalom növelő dolgokat.Ha ilyen bolondos vicces kedvembe vagyok,akkor van hogy ilyen perverz hülyeséget :D
2016. nov. 2. 23:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát bocs de te hülye vagy. Rád van pörögve egy nő aki nagyon bejön neked és itt sóhajtozol hogy "jó is lenne" miközben az élet aranytálcán nyújtja át neked. A helyedben én ebben a pillanatban éppen őt kufircolnám.
2016. nov. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!