Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasik! Ha egy lanyba szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha egy lanyba szerelmesek vagytok, vagy csak nagyon nagyon tetszik kulsore, de a haverotoktol tudjatok hogy milyen belsore meg szemelyes dolgokat azert adnatok neki eselyt hogy veletek hatha masmilyen lenne?

Figyelt kérdés
Vagy akit mar ismertek azt elkonyveltetek olyannak amilyen, de ha honapok alatt megvaltozott kulsore es bejon akkor azert adnatok egy eselyt neki?

2016. nov. 2. 22:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
Attól függ, hogy kinek mi az igénye egy lánnyal szembe, nálam például ami teljesen elveheti a kedvem egy lánytól az a szexuális kaland, esetleg néhány buliba térdelgetős sztori, tehát szerintem amelyik lány eddig a szintig lesüllyed azt én nem fogom szeretgetni, csókolgatni, a másik a dohányzás, de ebbe lehet kompromisszum, ha mondjuk csak party dohányos vagy keveset szív vagy leszokóba van, vagy minden más anyira klappol talán a dohányzást elfogadnám, de az előzőt azt semmiképp.
2016. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
1-es válaszomhoz hozzátéve főleg a tisztelet ami elvész ezen dolgok által, sorolhatnék még sokat de azok nem szokványos dolgok, ezek azok amik talán előjöhetnek egy lánynál ha az érzelem és egyéb stimmel.
2016. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nézd, biztos van az a történet, ami elriaszthat a kiszemelttől, és van azaz ember akiben megbízol, és nem feltételezed, hogy átverne téged.


Szerintem az én exemmel senki nem akarna összejönni, ha valaki unatkozik és van öt perce:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Ezt csak azért írom ide, mert nagyon szituáció függő az egész :) Van azaz ember akit mérföldekkel el kell kerülni, ha jót akar magának az ember :)

2016. nov. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem ítélkezek amíg nem ismerek valakit személyesen. De ha tudnám hogy átverte már egy haveromat az a nő akkor azzal a nővel nem próbálkoznék még akkor se ha szép. Lehet hogy az a nő eleinte kedves lenne velem de kutyából nem lesz szalonna (habár kínában lehet).
2016. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem, megcsalásról, kihasználásról és ennek társairól szó sincs!!! Ja bocsanat egyszer elfogadtam egy idegen pasitol piat (semmit nem csinaltunk, hozott egy pohar valamit hogy szep vagyok es egeszsegemre kesz ennyi volt) ezt latta az akkori pasim es en biztos megcsaltam, ezt terjesztette mindenkinek. Mindezt ugy hogy sok sok honapok ota egyutt voltunk, bizalom mar kialakult teljes mertekben, megis akkor "kiszeretett belolem mert biztos mast is csinaltam vele" en lesokkoltam. Utana elkezdett arcoskodni a csavonak hogy az ő csaja vagyok, utana meg kidobott hogy elvesztettem a bizalmat..En a mai napig nem ertem es nem tudom ezt feldolgozni hogy egy kis szaros ital elfogadasa mekkora bajt okozott.
2016. nov. 2. 22:50
 6/14 anonim ***** válasza:
Italt nem ad idegen ok nélkül, lehet gina volt benne vagy vannak ilyen szerek amit beletehetnek italba, vagy nem kell elfogadni, vagy elfogadod majd óvatlan pillanatba kimész wc-re és kiöntöd.
2016. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem idegen volt, ismert helyen voltunk ismert emberekkel,(szokasos hetvegi tarsasag) és ő is ismerte a csavot szoval tenyleg abszolut semmi oka nem volt ra hogy ezt tegye. Csak tudta hogy nagyon bejovok a csavonak, es amugy a csavo is helyesebb azvexemnel szoval valoszinu innen ered a problema
2016. nov. 2. 22:58
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha azt tudod mondani egy másik srácra hogy helyesebb a palidnál akkor nem hinném hogy a megfelelő párod van.
2016. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Vagy volt bocs
2016. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mielott valaki belekotne azert irtam idegent eloszor mert utana jottem ra hogy mar joparszor talalkoztak...vegulis nem baratok szoval idegen de ismert tarsasag
2016. nov. 2. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!