Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nemrég óta van barátom, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég óta van barátom, de eszembe jut más, de nem tudom miért. Más is van ezzel így?

Figyelt kérdés

Pár hete járok valakivel, aki nagyon fantasztikus minden téren és annyira a fellegekben járok, hogy végre találtam valakit, akivel kölcsönösen vonzzuk egymást. De pár napja néztem az adatlapját és láttam, hogy egy haverjával van lefotózva, akinek utána megnéztem az adatlapját. Soha nem találkoztam és mégcsak nem is tetszik, a barátom sokkal helyesebb nála. De néha mégis eszembe jut. Vajon miért lehet ez? Nagyon kétségbe vagyok esve emiatt, mert a barátommal meg most kezd el kialakulni egy mélyebb kötődés és amikor vele vagyok, akkor megszűnik minden, csak ő van számomra, de közben meg néha feljön ez a másik dolog is, de nem tudok rájönni az okár, pedig annak is van egy elkötelezett komoly kapcsolata és én amúgy is a barátommal akarok lenni, mert kezdek beleszeretni.


Járt más is így, hogyan kezelte? Az a baj, hogy ezt egy ismerősömmel sem merem megbeszélni, mert még a végén félreértik a dolgot.


25/L


2016. nov. 3. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A kötődéstől kezdve a fellegekig járásig mindent leírtál, csak azt nem, h szerelmes vagy... Szerintem itt a probléma! A szeretetben is kialakul a mélyebb kötődés és vonzalom, de attól az még nem szerelem...
2016. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A szerelem egy szar, nincs is
2016. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!