Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan hülyén érzem magam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan hülyén érzem magam, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nemrég elmondtam a kiszemeltemnek, hogy tetszik. Neki annyira nem volt róla fogalma, hogy konkrétan azt hitte, én egyáltalán nem kedvelem. Értem, hogy ez új meg minden, és hagynom kell, hogy egyáltalán hozzá szokjon a gondolathoz, hogy tetszik nekem, de mindig, ha írok neki, olyan hülyén érzem magam, mintha minden üzenetem egy orbitális baromság lenne... Meg nem írok sűrűn, de olyan mintha nyomulnék, és ez szörnyen rossz érzés. Szerintetek ez ellen lehet tenni valamit vagy majd elmúlik?:(

2016. nov. 3. 17:55
 1/8 Linó03 ***** válasza:
Írj még kevesebbet, csak olyat tegyél, amiről úgy érzed, hogy helyén való, és akkor az önbizalmad már meglesz. Amúgy ismerem az érzést, amikor olyan, mintha nyomulnék, de igazából nem. Nekem elmúlt azzal, hogy egyre kevesebbet írtam, és egyszercsak ő írt rám.
2016. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha elmondtad neki és ő nem viszonozta akkor bukta az egész
2016. nov. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök hülyeség. Ha nekem valaki olyan mondja, hogy tetszem neki, aki nekem is bejön hiába gondoltam azt előtte, hogy mondjuk az illető totál nem kedvel engem nem kell a gondolathoz hozzászokni. Az ember örül neki és slussz. Ez szerintem csak egy gyenge lepattintás.
2016. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1, köszi! Remélem, eljön a napja, hogy ő ír.

#2, igazából én sem nagyon reménykedem, de az a "hátha" érzés még ott van amíg mondjuk el nem utasít vagy be nem vallja hogy nem érdekli a mondanivalóm.:)

#3, nem lettem (még :D) lepattintva, csak elég jól leplezem az érzéseimet és őszintén nem csodálkozom, hogy ezt hitte.


Köszi a válaszokat!

2016. nov. 3. 18:51
 5/8 anonim ***** válasza:
szopcsibubu. de nem kell sírni. aki egyszer szerelmes lesz, az lehet még egyszer:)
2016. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát!:D
2016. nov. 3. 18:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem kölcsönösen bejön az, aki ilyet mondott, én nem gondolkodom el rajta, hanem örülök és teszek kettőnkért. Hány évesek vagytok, ha szabad kérdezni?
2016. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Túl idős ahhoz, hogy azon gondolkodjak, miket írok messengeren, nem is értem, mi van velem.:) Egyébként 20-as évek eleje.
2016. nov. 3. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!