Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akad itt olyan lány/nő, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad itt olyan lány/nő, akit érdekelnek az alábbiak? (akár egy is közülük)

Figyelt kérdés
Szépirodalom, színház, zene, könyvek, filmek.
2016. nov. 3. 18:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Engem érdekelnek.

21l

2016. nov. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Mindegyik ezek közül?
2016. nov. 3. 18:55
 3/27 anonim ***** válasza:

Engem is érdekel mind.


21n

2016. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

Szépirodalom, zene, könyvek, filmek.

Ezek mind érdekelnek, a színház csak bizonyos szintig. 24L

2016. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
50%

Ez így relatív kérdés.


Többször találkoztam már nőkkel, akik azt mondták, szeretnek olvasni, szeretik a színházat vagy a zenét, aztán kiderült, hogy az olvasás egy 2 éve elkezdett, de sosem befejezett könyvet takar, a zene a munkahelyi sláger rádió hallgatást, a színház pedig azt, hogy utoljára 15 éve gimiben volt, de mindig vágyott rá, hogy újra elmenjen.



Szóval pontosabban tedd fel a kérdést :P

2016. nov. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
62%

Itt vagyok én is, aki szereti ezeket.

Szinte minden nap vagy amikor adódik egy pici időm olvasok, tényleg a napjaim része és még a könyvtárba járást sem érzem cikinek, sőt.

A zene is közel áll hozzám, gyerek- és fiatalkoromban hosszú évekig tanultam hangszereken is játszani, így a komolyzene is kedves nekem.

Élethelyzetemből adódóan színházba mostanában kevesebbet jártam, de természetesen ettől az igényem megvan rá és már nagyon várom, hogy újra részem legyen benne.

Humán beállítottságú, kultúrakedvelő nőnek tartom magam.

Miért kérdezed?

2016. nov. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Persze.

Olvasni szeretek. Nagyon is.:) Szépirodalommal 3sor polcom van tele.

A színházat is. Oda ritkábban tudok eljutni,legutóbb Édes Annát néztük.

A zene igen fontos helyen van. Csak valószínűleg kicsit másfélét hallgathatok ,mint amire esetleg te gondolsz.:D

Filmek..hát nagyon filmezős nem vagyok,viszont szeretem a motivációs filmeket, a hátborzongatóst is,meg a romantikus vígjátékot.:D

2016. nov. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Engem mindegyik érdekel, bár a szépirodalommal hadi lábon állok.


Nagyon szeretek olvasni, filmezni, egy húzósabb nap után nagyon ki tud kapcsolni. A zene majdnem hogy hozzá tartozik a mindennapjaimhoz. Ha időm engedi, akkor színházba is szívesen járok.

2016. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Csupán azért, mert nem találok hasonló érdeklődésű embert. Regisztráltam társkereső oldalakra is, de amit az Elittárson látok, az minősíthetetlen. A többi oldalról nem is beszélve
2016. nov. 3. 19:24
 10/27 Linó03 ***** válasza:

Szépirodalom... olvasni kevésbé, de írni szeretek.

Színház alkalomadtán, de nem vagyok kifejezetten nagy rajongója.

Zenélni zenélek, több hangszeren is és több formációban is játszom.

Évente 1-2 könyv fogy el nálam, nem vagyok nagy olvasó.

Van olyan, aki fimet nézni nem szeret? De igen, szeretem a más szemszögű, nem tucatfilmeket.

2016. nov. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!