Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A mai férfiak tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai férfiak tényleg ennyire nem tudnak küzdeni és tenni egy lányért?

Figyelt kérdés

2016. nov. 4. 08:00
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
48%
Egyenjogúság van, küzdjél te!
2016. nov. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudunk, de a mai nők nem is érdemlik meg.
2016. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
66%
Miért küzdjenek, ha a legtöbb nő a második randin dug? 20 éve még nem így volt, akkor a férfiak is többet tettek egy nőért. Ez van. Változik a világ. Sok a könnyű nőcske. Ma már max azok küzdenek akik senkinek nem kellenek.
2016. nov. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
60%
attól függ mire gondolsz mikor ezt kérdezed? küzdeni? tenni? Milyen küzdelemről van szó?
2016. nov. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
69%
Mert valószínüleg akiért kűzdeni kell az nem téged akar valójában
2016. nov. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
76%
Tenyleg. Mert a 2. randin dugnak veluk. Es akkor ellesznek azzal szexkapcsolatban, elfelejtve azt, aki nem fekudt le veluk a 2. randin. Azok meg varhatnak egy ritka peldanyra, aki nem igy tesz.
2016. nov. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Én 8 hónapot udvaroltam egy lánynak nemrég. Udvarlás alatt is igazi udvarlást értek. A lány iszonyú zárkozott volt, ennyi idő alatt a kezét tudtam csak megfogni párszor de úgy éreztem, hogy megéri várni rá. Végül fel kellett, hogy adjam. :(
2016. nov. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
41%

Engem is érdekelne, ha valakiért már küzdeni kell és kifejezetten kínlódni, az valószínűleg csak kéreti magát vagy nem akar a pasival lenni- legalábbis, szerintem ez az általános tapasztalat.


Egyébként meg az én tapasztalatom az, hogy (párkapcsolaton belül) a mai férfiak is tesznek és küzdenek, legfeljebb te nem találkoztál velük.

2016. nov. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
76%
Mit jelent a kinlodas? Sokaknak az is az, ha 2. randin nincs szex-ahogy mar mondtam
2016. nov. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem tudnak, csak a normális fiúkat kell észrevenni.

Párom fél évig udvarolt nekem, mire beadtam a derekam. Ebből tudtam, hogy tényleg én kellek neki, nem pedig csak egy barátnő. Azóta is imádjuk egymást. 25/N

2016. nov. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!