Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha valaki folyamatosan minden gondolatomban benne van. Hónapok telnek el és nem múlik. Egyszerűen felemészt. Kinek hogy sikerült a felejtés?

Figyelt kérdés
Rossz kapcsolatban szenvedő anyuka vagyok, ettől a férfitől azt kaptam amit egész életem során soha senkitől. Odafigyelést gyengédséget.
2016. nov. 4. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. Igaz férfi vagyok, de a szitu hasonló. :)
2016. nov. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hűha mint ha azt a nőt hallanám akivel éppen viszonyban vagyok...

Kicsik a gyerekek?


Egyébként így mondhatni sehogy amíg ő van neked, mert megkapsz mindent amire vágysz ami hiányzik a kapcsolatodból.

Ha ő nem lesz majd, mert eljön majd azaz idő mikor másfelé fog nézni ha te nem lsz el és nem leszel vele, az ilyen viszony, nem tart örökké soha.


Neked ez persze ez jó lenne, de neki nem, szóval ha majd ő véget vet ennek, ha egyáltalán még tart ez köztetek....akkor lesz egy szenvedő időszakod aztán roh**adtúl kib**aszott nehezen nagyon lassan elmúlik.

(kivétel ha elválsz persze)

2016. nov. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Minél inkàbb a közeledben van,és minél jobban,őszintébben szereted,annàl nehezebb.Lehet,hogy évekig beleragadsz ebbe az àllapotba.Àm ha tényleg ki akarsz belőle gyógyulni,idővel ki fogsz.Talàn olyan szinű pofont kell kapnod ehhez,hogy észhez térj.Nekem is szükségem volt egy hatalmas hideg zuhanyra,hogy végre kiàbrànduljak az illetőből.Sokàig tartott,sajnos végig a közelemben volt,így minden szemétségét kénytelen voltam végig nézni.
2016. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!