Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem bírja felfogni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírja felfogni, hogy ez nem róla szól? Hogyan értessem vele meg?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a párom, de én egyszerűen olyan ember vagyok aki nem szeret mások előtt nyalakodni, ismerősök előtt meg pláne nem. Persze egy-egy puszi belefér meg egy egy ölelés simogatás egyéb, de múltkor például mikor vonatoztunk egész úton ölelkezni meg smárolni akart én meg nagyon kényelmetlenül éreztem magam ettől, ő meg folyton azzal jön, hogy biztos szégyellem az emberek előtt. Pedig nem így van csak szerintem gáz, ha az emberek mások előtt nyilvánosan d*gnak kb. Egyszerűen hiába mondom neki, nem képes megérteni és folyton csak azt hajtogatja, hogy nem merem felvállalni, pedig ez nem így van a kezét mindig fogom ha megyünk valahová puszit is adok neki minden gond nélkül. Valaki valami ötlet?
2016. nov. 4. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ugyanilyen vagyok! mások előtt én nem fogok nyalakodni meg egyebeket,szerintem iszonyatosan primitív viselkedés lenne!
2016. nov. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt igy ird le neki. Ha nem erti, akkor szimplan buta. Ennek semmi koze nincsen a szegyenhez vagy hogy nem vallalok fel valakit, de vannak ilyen emberek pl. en is ilyen vagyok. Tarsasagban maximum kezfogas, arcra puszi, vagy atolel a vallamnal, hogy magahoz huzzon es ennyi. Teljesen nyilvanvalo hogy egyutt vagyunk es szeretjuk egymast, megse latott minket pl. meg a csaladom sem "szajra puszit" sem adni, mert egesz egyszeruen szerintunk az ilyen jelenetek senki masra nem tartoznak.
2016. nov. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fú mekkora egy primitív tirpák lehet a drága barátod, gratula hozzá. Igazad van, értelmes ember nem nyalakodik nyilvánosan (nyilván kézfogás, ölelés, esetleg puszi elvétve oké, de ennél több egyszerűen illetlenség).

Ha ezt nem tudja felfogni, akkor még ostoba is mellé, ismételten csak gratulálni tudok a párválasztásodhoz.

Mutasd meg neki a válaszokat, irasd be egy illemtanfolyamra karácsonyi ajándékként, írd le neki a gondolataid. Ha meg továbbra is fennáll a probléma, marad a "megszoksz vagy megszüksz" opció.

2016. nov. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ölelkezés, smárolás, és simogatás már petting, ami nálam a "szex" címszó alatt van. Vagyis kettőnk legbensőbb magánügye, és nem tartozik senkire. Nem hogy a vonaton, mindenki előtt ott fogdossuk meg nyaljuk egymást. Jó hogy már egy laza pipára nem tartott igényt!


Múltkor utaztam a buszon (nem vonat, annyi a különbség), és egy fiatal pár ott nyalta egymást, iszonyat hangosan cuppogtak (komolyan, ilyen gusztustalan hangot én még nem hallottam, és minden smaci végén cuppogtak), a srác néha alányúlt a csajnak, az meg visongott. Két megálló után a sofőr kinyitotta az ajtót, és megkérte őket, hogy szálljanak le, addig ő nem megy tovább, ez meg nem szálloda. És a viselkedésük nem oda való, zavarja az utasokat (pl. kisgyerek is utazott), úgyhogy lehet innentől sétálni. Legalább lehiggadnak a hideg levegőn.


Mindenki egyetértett vele, pedig nem csak nyugdíjas öreglányok utaztak!

2016. nov. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nem én vagyok az egyetlen olyan (nő) egy kapcsolatban, aki nem feltétlen szeretné a közönség előtt nyalni-falni a párját.


Szóval nekem is ilyen volt az egyik barátom.. mindig azt mondta, hogy amiért én nem csókolóm meg a társaságban ezért úgy érzi, hogy szégyellem őt és nem vállalom fel. Neki szerintem ez adott volna visszaigazolást, hogy a barátaink előtt ölelkezünk meg puszilgatjuk egymást folyamatosan. Pedig mindenki tudta nyilván, hogy együtt vagyunk, kézen fogva sétáltunk, puszi is volt de nekem ennyi elég volt. Nem értette meg, mindig volt ebből vita. Nekem nem sikerült megértetnem sajnos vele, vége is lett viszonylag hamar a kapcsolatnak és sajnos ez is közrejátszott.

2016. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nyilvánosan smárolni, stb. már illetlenség. Azokkal szemben is, akiknek épp nincs kivel smárolni.
2016. nov. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!