Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha szeretem, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szeretem, és hiányzik, de ő kidobott?

Figyelt kérdés
Ilyen mondvacsinált indokkal kidobott a pasi,akivel ismerkedtem,de én szeretem. Őt szerintem már nem érdeklem. Szeretném helyrehozni,de hogy? Nem merek írni neki,mert félek,hogy nem reagál,vagy megaláz. Mit tegyek? Vissza akarom kapni.
2016. nov. 4. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
szánalmas :D
2016. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Minek akarod visszakapni? TE is írod, hogy nem érdekled, és csak megalázna, ha keresed.


Lépj túl rajta, ne is agyalj rajta, hogy hogy szerezd vissza, inkább foglald le magad valami értelmes dologgal.

2016. nov. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De nem tudom elfelejteni.
2016. nov. 4. 16:26
 4/12 Titusztitusz ***** válasza:
0%
Azért szerintem próbálj meg írni neki...Ha nem írsz,ESÉLYT SEM ADOL ANNAK,hogy rendbe jöjjenek a dolgok...De ha írsz az illetőnek TALÁN ismét jóra fordulhatnak a dolgok...VALAMENNYI ESÉLY csak van a dologra...
2016. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De nem merek irni,mivan ha azt írja vissza,hogy hagyja békén
2016. nov. 4. 16:33
 6/12 Titusztitusz ***** válasza:
Akkor azt írja...És akkor mi van? Semmi...Vállat vonsz,és annyi...Viszont írhatja ezt is:"Örülök neki,hogy írtál,és hogy nem felejtettél el"...Ez nem fordulhat elő? Dehogynem...Az ilyen válaszra is lehet szerintem esély mindig...
2016. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"De nem merek irni,mivan ha azt írja vissza,hogy hagyja békén"


Akkor végre tiszta víz kerül a pohárba ahelyett, hogy szenvedsz, hogy igen-nem-igen-nem

2016. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kb 2hete beszéltünk utoljára,akkor is sok mindent vágtunk egymás fejéhez.
2016. nov. 4. 16:40
 9/12 Titusztitusz ***** válasza:
És?
2016. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én írok neki ha akarod, megkérdezhetem, mit várhatsz tőle, bár ha két hete csend van, akkor semmi jót!
2016. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!