Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom, hogy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy csak kedves, figyelmes, törödő, vagy szerelmes?

Figyelt kérdés

Pár hónapja tart ez a "kapcsolat". Én szerelmet érzek iránta, ö meg... nem tudom eldönteni. Néha azt érzem,hogy esetleg ö is ezt érzi, máskor meg,hogy viszonzatlan ez az egész. És,hogy csak szeretné ha könnyebb lenne nekem, és azért olyan kedves stb.

Tudom,hogy ennyi infóból nem lehet teljesen megitélni, de általánosságban honnan lehet ezt tudni?

Köszi aki megértett és tud válaszolni.

24/l


2016. nov. 4. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek alapján külső szemmel bejössz neki :)
2016. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha pár hónap alatt nem vagy biztos benne hogy szerelmes-e az rég rossz. Azt érezni kell. Ugyanúgy ahogy a szülői szeretetet érzed, ezt is érezni lehet. Még a tekinteten is látszik. Ha nem látod, nem az. A barátok is figyelmesek, törődőek jó esetben, de nem vibrál a levegő köztetek.
2016. nov. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam így, csak én fiú vagyok. Nagyon tetszett egy lány, akinek talán én is bejöttem, de rendszerint zavarba hozott a viselkedésével. Próbáltam vele kedves lenni, de rendszeresen közömbös arccal beszélt velem, és sokszor velem szembe jövet is lefelé nézett. Társaságban sokszor mindenkire ránézett, rám azonban nem, nálam a földet nézte. Ha néha odamentem hozzá, hogy beszélgessünk, akkor szívesen beszélt ő is. De máskor magától sosem volt képes odajönni, hogy pl. hogy vagyok, meg ilyesmi, én többször megkérdeztem. Lehet, hogy azért volt ilyen, mert szégyenlős vagy félénk volt. Vagy azért, mert nem hívtam el pl. egy kávéra. Nem tudom. De ha valaki mindig olyan furcsán viselkedik velem, azzal mégis mit csináljak? Azt nyilván nem akartam, hogy barátnőinek kifecsegje, mert akkor már többen megmosolyognának. Vártam volna, hogy kedvesebb lesz velem, és nem ilyen merev (más fiúkkal persze jókat beszélget). Volt hogy ráírtam valamivel kapcsolatban, ahogy te is írtad, hogy "figyelmes és törődő", de ha nem éreztem volna iránta semmit, akkor nem írtam volna. Kerestem a beszélgetés lehetőségét, de ő úgy láttam, hogy annyira nem siet a válaszadással. (látta, de később írt csak; ha fent volt, és ráírtam, akkor gyorsan eltűnt). Ebből az jött le, hogy nem kellek neki, kvázi "lekoptat".

Szóval neked is kellene valamilyen szinten nyissál felé; esetleg mosolyogjál rá olykor, és megszabad kérdezni a másikat, hogy hogyvagy... esetleg névnapján is lehet írni, hogy "pont láttam, hogy ma "Baltazár napja van..." :)

25f

2016. nov. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy irtatok, viszont lehet egy lényeges dolgot nem irtam le. A kémia nagyon is müködik köztünk, söt.. Igazándiból történt is egy két dolog. Csókolóztunk, ölelkeztünk. Szóval mintha együtt lennénk. De nem tudom,hogy ez neki barátság extrákkal, vagy szerelem. De mondom, ugyanakkor meg törödik velem, oda figyel rám. Esküszöm nem tudom mit gondoljak.
2016. nov. 5. 11:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Bővebben nem tudnál írni esetleg?
2016. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy tetszel neki és kívàn,az egy dolog.A szerelem kicsit több ennél.Ha nem érzed,hogy minden szabad percében töri magàt érted,hogy együtt legyetek,ott valami nem kerek.
2016. nov. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm. Én is valahogy igy gondolom.
2016. nov. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!