Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő csajozik, míg én legszíveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő csajozik, míg én legszívesebben ki sem kelnék az ágyból. Tovább lent (? )

Figyelt kérdés
3 évig voltunk "együtt", legalábbis én szerelmes voltam belé, míg ő elvolt velem. Elég gyakran mondta,hogy ő szeretne csajozni, de mivel én mindig magam alatt vagyok miatta, nem teszi. Aztán 2 hónapja "szakítottunk", mert hogy ő már nem bírja ezt a kötöttséget. (soha semmit nem tiltottam neki) de még mindig találkozgatunk, olyankor nagyon kedves velem és minden jó. De heti 2-3x megy inni, és olyankor mindig látom,hogy rengeteg új nő ismerőse lesz, valószínűleg már le is feküdt valakivel, vagy esetleg lehet, hogy új barátnő jelöltje van... Én viszont még mindig áltatom magam, hogy hátha meggondolja magát, mert annyira jó az együtttöltött idő. Egyszerűen engem senki és semmi más nem érdekel most. Tudom, hogy szörnyen hülye vagyok, de mit tegyek, hogy ne szeressem ennyire? Teljesen kizárni az életemből nem tudom, mert egy munkahelyen vagyunk. 26N
2016. nov. 5. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Pont ugyanezt elem meg. Illetve en hu de szerelmes nem vagyok. De elkovettem a hibat,hogy szakitas utan is beszelgettem. Nem hagytam magamnak eleg idot

mostmar tiltva van.

sajna nem tudom. Neked is az segithetne ha ignoralnad. De ugye nalad ez nehezebb.

2016. nov. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Képtelen leszel őt elfelejteni, ha folyamatosan koslatsz utána a találkozgatásokkal. A srác teljesen nyeregben érzi magát, hiszen tudja, hogy akármikor ott vagy neki és te gond nélkül visszafogadod. Ha teljesen elvágod a pórázt, majd egy kicsikét távol maradsz tőle és nem állsz mellette úgymond "támaszként", egy idő után el fog gondolkodni azon, hogy mennyire éri meg a lelketlen csajozgatás és az ilyen éjszakák előnyben részesítése. Tudom, hogy nem tudod őt teljes mértékben kizárni az életedből, de egy szakítás után nem feltétlenül kell vele egy "cimbora" viszonyt folytatnod...éreznie kell, hogy már te is elkezdtél más úton haladni, és akkor fog tudatosulni benne, hogy milyen sz@r dolog elveszteni egy olyan embert, aki valójában szerette. Pár hónapot adok neki, utána szaladni fog utánad mint egy kiskutya akit magára hagysz a mező közepén.


23/F

2016. nov. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez tény, hogy tudja, hogy nyeregben van. De sosem fog utánam szaladni, mert nyilvánvalóan nem szeret engem...és túl büszke is lenne ahhoz. max még jobban rákapcsol a csajozásra, ha már egyáltalán nem vagyok ott neki..
2016. nov. 5. 22:44
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezt tette az én exem is. Szakítás után ő pasizott két kanállal, én meg ültem és néztem magam elé.


Egy idő után felálltam, és elkezdtem újra építeni a dolgaim. Hidd el, nem ér meg hónapokat-éveket elszúrni az életedből ilyen ex miatt

2016. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-es ez azert nem megy es nem is fogja meghatni, mert nem erdekelte a kerdezo ot... szerinted ha valakit szeretek elmegyek mellette pasizni, csajozni? Gorcsot kotott a faxara mert jogosan, de bantotta a baratnojet azzal hogy csajozik? Lol, ne vicceljunk mar. Ez nem egy amcsi film, hogy majd rajon mennyire fontos volt neki a kerdezo..
2016. nov. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia én hasonló cipőben járok mint te,nekem egy 4 éves kapcsolatom ért véget szakítással.

Mi beszéltünk utána, de rájöttem, hogy ha tovább beszélünk csak tovább marcangolom magam, szóval először 3 hétig nem kerestem majd minden szó nélkül tiltottam.

Mióta nem tudok róla az égvilágon semmit jobban érzem magam ( persze nem jól csak jobban)


Neked is ezt javaslom, persze ehhez totálisan el kell, hogy enged őt minden téren és nem kémkedni utána.


20/F

2016. nov. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy sem mint nő sem mint ember nem tiszteled saját magad. Sosem értettem azokat a nőket akik kB az első randin lefekszenek a pasival és utána sírnak hogy ők miért nincsenek komolyan véve. Tudom a Te eseted más. De ez a pasi eddig sem vett komolyan, most meg már nyíltan csajozik és Te mégis vissza sírod. Felejtsd el! Soha nem lesz hősszerelmes aki lehozza a csillagokat és megküzd a sárkánnyal. Ha neked olyan férfi kell, hagyd őt. Lesz aki tisztelni és szeretni fog.
2016. nov. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!