Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon fáj az egymás nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fáj az egymás nélkül töltött idő, valami ötlet, hogy viseljem könnyebben, hogy ne szakadjon ki a mellkasom? 😊

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 09:20
 1/8 A kérdező kommentje:
Ami a legrosszabb, hogy elkezdtem sanaxot szedni, hogy a pulzusom és a vérnyomásom normalizálódjon 😞
2016. nov. 6. 09:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Az egymas nelkul toltott ido mennyi napot jelent?!
2016. nov. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Változó, 2-3 nap 1 hét
2016. nov. 6. 09:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor te orvost keress fel h azert mert 2-3 napig nem talalkoztok maris nyugtatokhoz nyulsz, mert szerintem ez idegbetegsegre utal es nem arra foghato, h szerelmes vagy...
2016. nov. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 BlackSword ***** válasza:
Mondjuk legyen saját életed!!!
2016. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Beteg vagy.
2016. nov. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egyáltalán nem normális, egészségtelen kapcsolatra utal. Mindenképp keress fel egy pszichológust, mivel laikusként senki nem tudja megmondani, mi okozza nálad ezt a fajta szorongást.
2016. nov. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Demény József ***** válasza:
Házasodjatok össze...és az idő múlásával ..majd arról fogsz itt panaszkodni...hogy "hogyan viseljem könnyebben az állandó jelenlétét :-) A mellékhatás sajna marad...a szanaxot majd tovább szeded...de nem a hiánya miatt :-) :-)
2017. jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!