Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek kapcsolatba egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek kapcsolatba egy híres pasival?

Figyelt kérdés

Nem olyan elérhetetlenül híres, de nem egy átlagos fiú, akit pl csak úgy be mernék jelölni facebookon. :D Egyszer láttam egy rendezvényen fellépni, és hallottam, hogy arról beszél a barátaival, hogy szép lány vagyok. Akkor még volt párom, és ezt ő is látta, ezért csak "nézegettük egymást". Tehát a figyelemfelkeltés megvolt, de sajnos nem sok esély van rá, hogy még egyszer összefutunk csak úgy. Ezért szeretném felvenni vele a kapcsolatot valahogy interneten keresztül. Instagramon elkezdtem követni, és visszakövetett, ami nagy szó, mert kb 40 embert követ csak. :) Hogyan tudnék kapcsolatba lépni vele, ami még nem lenne gáz? :D Nem szeretnék nyomulni, csak megadni a lehetőségét annak, hogy beszélgetésbe torkoljon a dolog.

24/L


2016. nov. 6. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Senki magyar sztárocskával bárhogy.
2016. nov. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1., pl?
2016. nov. 6. 16:19
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
A magyar hírességek nagyon szeretnek kocsmai verekedésekben részt venni. Próbáld meg kideríteni, hogy hol lép fel legközelebb, várd meg míg kitör a bunyó és végül lásd el a sebeit! :)
2016. nov. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

3-as, ezen besz*rtam... :D


A kérdezőnek pedig: Simán írjál rá, ha azt mondta hogy helyes lány vagy, válaszolni fog ha ráér. Nem veszíthetsz vele semmit.

2016. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
"és visszakövetett, ami nagy szó, mert kb 40 embert követ csak. " ? Ebben mi a nagy szó? Kb az összes áltaka ismert instagramot követi szerintem.
2016. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5., az a nagy szó benne, hogy őt sokkal többen követik, de ő csak kb 40 embert követ, és engem nem ismer, csak egyszer látott - de talán már arra sem emlékszeik - mégis visszakövetett. Nekem ez nagy szó. :D
2016. nov. 6. 16:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Ezt a követést ne vedd szó szerint. ;) van amikor bejelölsz valakit az visszaigazol automatikusan látni fogja a posztjaidat.
2016. nov. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hiszen már kapcsolatba is léptél vele :D Instagramon.. akár ott is írhatnál neki üzit vagy kommentelj valami képéhez.. hogyha hallottad, hogy szép vagy számára akkor ne félj ennyire :)
2016. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyetek már negatívak, instagramos követés az eljegyzés előszobája.
2016. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!