Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Igaz lehet a szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet a szerelem?

Figyelt kérdés

5 éven keresztül volt evy kapcsolatom, nagyon, iszonyatosan szerettem, bármit megtettem érte, és ő is értem. Utólag visszagondolva butaságon vesztünk össze, tapasztalatlanság rontotta el, és valamennyire ő is. Ő már elhanyagolt, tudtam hogy szeret, de elhanyagolt, nemvolt jövőkép.. céltalan volt.. na, ezzel szemben megtaláltam, aki tökéletes, elhalmoz, imád,mindig ott van, van jövőkép, mind2en céltudatosak vagyunk... csak a sok emlék, a sok nevetés nem engedi elfeledtetni az elsőt.. és mindenki aztmondja, hogy a megszokás, a ragaszkodás az egész, lépjek tovább, hisz olyan pasi van előttem akit nem szalaszthatok el.. de én összevagyok zavarodva... valahogy megtudhatom hogy a másik iránt mit érzek? Vagy felejtsem el?

Szívesen beszélnék erről, bonyolult történet :(



2016. nov. 7. 07:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kaptál jövőképet, boldogtalan voltál, most megkaptad, boldogtalan vagy. Mi a fenének kell ezt csinálni?! Ejtsed pofára nyugodtan, nyugi, semmi nem fog változni.
2016. nov. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem beszelhetsz errol. 28N
2016. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az az evy kapcsolat? Ha annyira szeretted, és 5 évig tartott, akkor hátha fel lehetne éleszteni? Ezt kérdezd meg az illetőtől. Az biztos, hogy elfelejteni nagyon nehéz valakit, ahhoz kb. 2, 2 és fél év kell. Nálam ennyi kellett a legutolsó szerelmem elfelejtéséhez, ill. ahhoz, hogy már ne fájjon. Amíg nem jöttél ki lelkileg az előzőből, addig ne akarj új kapcsolatot. Ezt meg is mondhatod az új fiúnak, aztán vagy elmegy, vagy kivárja, amíg megnyugszol, persze őt sosem fogod tudni úgy szeretni mint az előzőt. Inkább várjál egy következő szerelemre.
2016. nov. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!