Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért rakhat ki ilyen számokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rakhat ki ilyen számokat?

Figyelt kérdés
Barátnömmel egy éve vagyunk együtt.Nyáron volt egy kisebb mosolyszünet az én hibámból,és aközben ő beszélgetett(kavartak,de nem volt semmi csak beszéd,randi se) egy sráccal.Utána mi újra kibékültünk és most minden oké.De ami érdekes számomra hogy a facebookjára meg olyan számokat rakk ki mint pl az Alvin és a mokusoktól a Paraszt vagy Az életben nem lehet tiéd.Miért ozthat,hallgathat ilyeneket?

2016. nov. 7. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg mert tetszik neki az a szám.

Azért ebbe ne nagyon lássunk bele többet. Én is van, hogy kirakok egy szép szerelmes dalt ami arról szól például, hogy az énekes csaj mennyire szerelmes a pasijába és örökké vele akar lenni miközben nekem nincs se pasim, se szerelmem. :D

2016. nov. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ameik sràccal ismerkedett miközben külön voltatok érzi hogy nem lehetnek az egymàséi de te ezzel ne foglalkozz kibékültetek téged vàlasztott és nem azt a sràcot akivel csak beszélgetett !Lemondott arrol a sràcrol értetek kettőtökért !
2016. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát megtaláltam a beszélgetésüket,újra beszélnek....állitolag nem foglalkozok vele eleget,szeret de neki ez nem elég.azt írta a srácnak hogy nem közömbös neki,meg bárcsak hamarabb találkoztak volna,folyton dicsérik egymást,képeket küldözgetnet(régieket) magukról egymásnak,meg azt írta neki a srác hogy hadjon ott,a nőm meg hogy neki nincs ereje veszekedni ,túl sokat bántották már...
2016. dec. 8. 15:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy vàlasszon !Igy azért nem működik hogy beszélgetnek te meg azt sem tudod mivan!Ha a bnőd inkàbb màs pasival beszéli ki a magànéleti gondjait nem veled beszéli neg az màr rég rossz!
2016. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!