Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a megoldás féltékenység...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a megoldás féltékenység ellen? F

Figyelt kérdés

A barátnőm egy nagyon gyönyörű lány, ami egyfelől jó érzés, de másrészt nehezen kezelem a helyzetet.

Nemcsak az hogy szép, mert aki megismeri és épp nem szerelmes valaki másba, az 1000% hogy megkörnyékezi, mert a személyisége nagyon imádnivaló. Kapcsolatban lévő férfiak is megkörnyékezik. Ő olyan hogy magas, vékony, gyönyörű arca van, fényes, hosszú haja. Igazi természetes szépség. Se körömlakk ami nekem nem tetszik, sem hajfesték, de még smink is csak hébe-hóba. Még azok a férfiak is megkörnyékezik, akiknek nem az esete, mert mondjuk a telteket, bögyösebbeket szeretik. Még bennük is vonzalmat ébreszt az arca és a személyisége miatt.

Én ezt egyre nehezebben viselem. Arra gondolok megismer valaki jobbat és elhagy. Nem tudnám elviselni a gondolatot hogy ha bárki más érintené úgy.

Ezen kívül ott van az is hogy míg ő olyan szép, én ronda vagyok. Jó, nem vagyok reménytelen eset, de neki a nyomába sem érek. Ő azt mondta, biztos benne hogy egy csomó nőnek bejövök "csak ők nem azok a nyomulós fajta lányok, mert azoknak a nyighaj, férfiatlan díszf@s*ok kellenek". Nem azt mondom, volt már pár lány aki közeledni próbált hozzám. Azért izmos vagyok, igényesen öltözöm.

A barátnőmnek sokat tudok nyújtani a kapcsolatban, remélem elég. Ő is elég sokat nyújt. Sokkal jobb az életem, mióta velem van.

Egyébként hűséges, meg nem kínálkozik fel, nem flörtölget. Még az idősebb palik is megkörnyékezik, meg azok akik fél fejjel alacsonyabbak nála. Mindegyik faszi vele akar beszélgetni, stb.


2016. nov. 7. 16:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem mintha az lenne a célom hogy sokaknak bejöjjek, vagy ilyesmi. Persze jól esik az ilyen. Ez úgy jött szóba, hogy amikor mondja hogy szerinte tök vonzó vagyok a női nem számára, és nem vagyok ronda, akkor ezzel is alátámasztotta.
2016. nov. 7. 16:43
 2/3 anonim ***** válasza:

A viselkedése sokatmondó, tehát ha nem r**bis, akkor nagyjából nyugodt lehetsz, hiába környékezik meg a pasik.

Az én páromnak is nagyon szép bnője volt, mindenki csodálkozott, hogy ők egy pár, de sosem jutott eszébe mással kavarni. Sokat tudott nyújtani érzelmileg, és ezt becsülte-szerette benne a lány.

Az, hogy annyira szép, egy idő után átmegy "normál"-ba amúgy és nem lesz ilyen érzésed (legalábbis a párom ezt mondta :-D )

2016. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A legjobb amit tehetsz, hogy nem görcsölsz ezen.


Szerintem azért van veled, mert jó választás vagy, fókuszálj erre, sokkal jobban fogod érezni magad.


Dögönyözném az egódat, de sajnos hetero férfiként elég furcsának érezném a helyzetet.


Ha meg tényleg okot ad a gyanakodásra akkor valószínűleg már úgyis mindegy, kérdőre vonással csak rontanál a dolgon, én ilyenkor szoktam szakítani, de tegyük hozzá, hogy én mindig feltétlen bizalmat adok mindenkinek amíg nem cáfol rá, akkor viszont az összeset megvonom.


22/f

2016. nov. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!