Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen céllal csinálja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen céllal csinálja ezt velem? (fontos)

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerkedtem meg egy lánnyal az egyetemen.Nagyon jól összebarátkoztunk és rengeteg közös témánk volt,többnyire chat-en beszélgetünk(az órák után is de a többi ismerősünktől nehéz). Már a barátkozás első fázisában leszögezte, hogy nem akar kapcsolatot mert többre értékel egy ilyen jó "barátot". Nekem nem volt ellenvetésem és elfogadtam de 1 héttel késöbb a testbeszéde és a gesztusai teljesen mást mutattak( rendszeresen hozzámért ha alkalma nyílt rá) mindig nyitott volt és rendszeresen belépett a személyes terembe, mindig oda férkőzött ahol én voltam stb(a szemkontaktust gyakran kerüli).Nem rég viszont eléggé bezárkózott előttem minden irányban, és azóta mindig előttem igazitja meg egy másík hímnemű osztálytársam ruháját vagy bókol neki vagy előhozza mit chateltek úgy, hogy én halljam. A testbeszéde még mindig a régi velem szemben de tudatosan próbálja visszafogni.

Ez az első része.


Az eröltett viszonyunk megkezdése után egy héttel mondhatni megzsarolt engem üzenetben, hogy ha nem hagyok fel száguldozós autóvezetői hobbimmal és bajom esik, ő sem fogja visszafoni magát attól, hogy valami "hülyeséget csináljon" mondván, hogy ő így aggódik a bárátaiért. Azt is mondta, hogy két dolog tartja vissza a hülyeségcsinálástól. Én őszintén megígértem neki, hogy addig hagyok föl vele amíg szertné ha neki úgy könnyebb? Komolynak tűnt és nagyon gyakran idegeskedik jelentéktelen dolgokon meg olyanokon amiket nem árul el. Szerintem depressziós valami miatt de nem árulja el. Mi ez köztünk és mit akar mit csináljak? Én már rég nem tudom követni mi zajlik kettőnk közt. Biztos látja rajtam, hogy tetszik nekem de nem tudom mit csináljak.


Sajnálom az esetleges szóismétléseket és hibákat de gondolkodni alíg bírok mit írjak le ami hasznos lehet.


2016. nov. 7. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem belédzúgott.
2016. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy félreértetted a testbeszédét, vagy szimplán legyezte a büszkeségét, hogy tetszik neked, és ez latszott rajtad.
2016. nov. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!