Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! (akik párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (akik párkapcsolatban élnek) Titeket mivel, és hogyan csábított el a fiútok?

Figyelt kérdés
Mi volt az a tulajdonsága vagy egyéb jellemzője ami miatt ti beleszerettetek?

2016. nov. 7. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
56%
Elsősorban azzal, hogy szerelmes volt, udvarolt, látszott a szemén a csillogás, amikor engem látott, velem akart tölteni minden percet és úgy voltam neki tökéletes, ahogy voltam.
2016. nov. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Magabiztos és türelmes volt. Nem nyomult túlságosan tudta mikor értünk el egy bizonyos határhoz de mindig feszegette is azokat. Valahogy nagyon eltalálta azt a bizonyos arany középutat. Emellett figyelmes volt és tényleg érdeklődött irántam nem csak ez a megdöntendő liba voltam akinek el kell viselni hogy locsog.
2016. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%

Mindig figyelt rám és lehetett érezni rajta, hogy engem akar, nem csak egy kósza numerát valakivel. Érezteti és kifejezi, hogy szeret. Még most is udvarol és a tetteivel jelzi, hogy egy úriemberrel van dolgom.

Persze, mint mindenkinek, neki is vannak rossz tulajdonságai, és ezt csak azért mondom, mert a fenti leírásból úgy tűnhet, hogy ő a tökéletes álompasi. :)

2016. nov. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Magabiztos volt, figyelmes, jó beszélgetőtárs és mert a szemembe nézni és azt mindani, hogy szerelmes belém
2016. nov. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Figyelmes volt, érdeklődő, udvarias, nem egy nyomulós idióta. Meg persze külsőre is tetszett, csak a nagyon magas kék szemű pasikat szeretem.
2016. nov. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Éreztette, hogy ENGEM akar, nem pedig csak úgy valakit meg akar húzni, és épp én jöttem szembe.

Passzolt a humorunk, az érdeklődési körünk, a stílusunk, az első pillanattól kezdve egy hullámhosszon voltunk, még úgy is érződött, hogy eleinte kissé félénkek voltunk mindketten.

Mikor végre elhatározta magát, akkor viszont határozott volt és igazi férfi, éreztette, hogy más nagyon vágyott rám.


Ez csak a legeleje, utána még ezer dolog miatt beleszerettem, azt már nem lehet csak így leírni, túl komplex ahhoz :D

2016. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

- színházba hívott első randira (imádom a színházat... szóval pluszpont volt, hogy ő sem ódzkodik tőle meg hogy figyelmes és a kedvemre szeretne tenni

- intelligens, tájékozott, szépen és választékosan beszél, és sok mindenről is lehetett vele beszélni

- jó a humora

- bejött külsőre is

2016. nov. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!