Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges szerelem nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges szerelem nagy korkülönbséggel?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok (19 leszek januárban) és szerelmes vagyok egy 35 éves zenészbe. Nem rajongásból szeretem, azt leszögezem, én magát az embert szeretem. Sokszor találkoztunk, adtam neki ajándékokat meg minden, múltkor puszit adott a homlokomra, megfogtuk egymás kezét, stb. De ő úgy érzi, hogy illegális, amit csinál, de tuti érez irántam valamit. Ebből később lehet szerelem?

2016. nov. 7. 22:02
 1/9 anonim ***** válasza:

A drog az illegális 😂

Na viccet félretéve,lehet szerelem. Én 17voltam a párom 32,nagyon jol megvoltunk 3évig. Sajnos meghalt.

Kérdezd meg mit szeretne tőled,ez ilyen egyszerű.

N24

2016. nov. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

#1 Ez kicsit IT Crowd-os volt. "Roy meghalt..."


#Kérdező - szerintem buta ötlet, de hát a te dolgod.

2016. nov. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2es

Egy érzéketlen tusko vagy,már bocs.

2016. nov. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#3


Csak mert reagáltam egy amúgy nobody cares dologra? Eh, exhumálom magam.

2016. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

de hát Jen "halt meg"

amúgy tényleg tuskó dolog

2016. nov. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Miért is vagyok érzéketlen tuskó?:D
2016. nov. 8. 06:33
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezt a 2-es válaszolóra mondták, nem rád.


Kérdésre válaszolva: hát... a pasit kellene igazából ismerni, mert elég sok 30as pasi van, akik ürítőedénynek meg trófeának használják az ilyen fiatal lányokat. Ha ő maga mondta, hogy inkább nem, mert fél, hogy vmi rosszat csinál, hacsak nem mesterien színészkedik, akkor azért más a helyzet.

Szerelem akár lehet is... de a későbbiekben nagyobb eséllyel adódnak problémák a korkülönbségből, mint ha egy elig pár évvel idősebb vagy korodbeli sráccal kezdenél. Idősebbnek előbb romlik meg az egészsége, előbb lesz nyugisabb, otthon ülősebb, több tapasztalata van és ezért nem biztos, hogy mindenről elég jól el tudtok-e beszélgetni, generációs különbségek is lehetnek.

2016. nov. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7


Máglyára velem. Lucifer személyesen fog kitüntetni mikor leérek a pokolba :D

2016. nov. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem is a korkülönbséggel van bajom, inkább azzal,hogy zenész.

Egy ilyen korú zenész már biztos ezer kalandon túl van,miért nem találta meg az igazit?

Nekem is volt zenész pasim, nem tudtam elfogadni azt az életmódot. Te fel tudod vállalni azt,hogy esetleg te nappal dolgozol/tanulsz, este hazamész Ő pedig veszi a kabátját és megy...

2016. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!