Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire kizáró ok, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kizáró ok, ha ilyen hajam van? 23/F

Figyelt kérdés

Most magamról ide nem tennék fel képet, ha nem haragszotok :D csupán annyi érdekelne, hogy ki hogyan tolerálja ezt. Kb 2 hete csináltattam meg ilyenre a hajamat:


[link]


2016. nov. 8. 02:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem úgy kimondottan nem a favorit de ha jól nézel ki mellé akkor jöhetsz :D
2016. nov. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%

Ehez kell egy stílus, életérzés, -kisugárzás....

(Zenész, művész, író vonal-határozottság érzékenység, nyitott világnézet. )

Másképp nevetségesen hat.

2016. nov. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ennek a fiúnak jól áll, de azt nem tudom, hogy neked is. :)
2016. nov. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
2es te akkor tuti nő vagy.
2016. nov. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellene egy ilyen hajú férfi, nem tetszik. 21/L
2016. nov. 8. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4. Csupán azt nem kedvelem ha valaki egy frizura álltal akar több lenni....

Vannak olyan igényteln hölgyek akik lehtnek fogatlanok vagy elhízottak bármi ami nem előnyös-De befesteti "dögös vörösre'a haját és azt hiszi szexi! (?)

Egy alkoholista leamortizált pasi sem lesz menő police napszemcsiben meg David Beckham frizurával...

De egy eszméletlen elmés figura sem bozontos sörénnyel és szakállal...

2016. nov. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de számomra ez valami elképesztően kiábrándító, mindig rosszul vagok ezektől a frizuráktól (mint ez a díszb..zi konty, vagy az ecsethaj és társai). Viszont biztos van, akinek tetszik, szóval nem kesedernék el a helyedben.
2016. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem bejön ez a haj, annak akin jól áll. Nem elég, ha csak levágatod és belövöd, viselni is tudni kell. Láttam már olyat, akihez egyáltalán nem illett, és csak nevetséges volt tőle. Ha jól áll és passzol a stílusodhoz, nincs vele baj, ha viszont nem passzol a stílusodhoz, akkor csak erőltetettnek és nevetségesnek fog tűnni. Tehát a haj maga nem kizáró ok, a kérdés az, hogy az összkép milyen.
2016. nov. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem tetszik ez a haj, de csak haj miatt nem mondanék nemet
2016. nov. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A hajad önmagában nem jön be, de ez nem jelenti azt hogy a külsőd többi része ne jöhetne be. Ilyen hajjal is még mindig lehetsz az esetem külsőre arc, hajszín, magasság vagy testalkat alapján. Ha meg azokban bejössz, akkor buta lennék csak a hajviselet miatt elutasítani
2016. nov. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!