Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hagyja el a pasi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagyja el a pasi a barátnőjét?

Figyelt kérdés

Miért lehet az,hogy a párkapcsolatában minden rendben van, szeretik egymást a felek, de valahogy a férfinak eszébe jut,hogy milyen lenne egyedül megint.

Nem azért, mert már nem szerelmes, vagy más nőre vágyik, egyszerűen idő kell neki,szabadság, s nem akarja,hogy mellette legyen valaki is.


2016. nov. 8. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy nézem, hogy megválaszoltad a saját kérdésed. (?)
2016. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha valaki ilyeneket gondol, az valójában nem akar kapcsolatot, csak kényszerből jött össze vele, vagy csak szexet akart. Egy jó párkapcsolatban azért vannak együtt, mert így boldogok, és rosszul éreznék magukat egyedül.
2016. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szeretik egymast erosen megkerdojeleznem.A csaj szereti.A pasi mar kifele van a parkapcsbol es egyszerubb azt hazudni h bar szeretlek,maganyra/szabadsagra vagyok,mint azt h vege.Aztan 3honap mulva ott lesz a fbon h parkapcsolatban x-yal.


Ahol a felek szeretIK EGYMAST ott szukseguk van egymas jelenletere h jol erezzek magukat alapjaraton.A parom sokaig volt agglegeny,az atlagtol jobban el van egyedul,elvezi ha csend van es nyugi,de ez estenkent 1-2ora.max!Esze agaban sincs szakitani,szunetet tartani v tavolsagot.Estenkent azt vettem eszre h elaludni sem tud mig nem feszkelem be magam a karjai koze.


Hitegetve vagy.Most is van egy kiemelt kerdes errol,5csaj irja h lebegtetve van a parkapcs csak a pasi felenk es nem mer belevagni stb.Lofutty.A pasik nem merik kimondani h vege van.Sajnalom de elmult.

2016. nov. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én például azért fogom, mert régóta nem működik a dolog, és az utóbbi időben arra jutottam, hogy már nem is igazán akarom megjavítani. Szerelemről persze már szó sincs a részemről.
2016. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"párkapcsolatában minden rendben van"

"idő kell neki,szabadság"

Think (minimum ) twice.

2016. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!