Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ad az ember új esélyt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ad az ember új esélyt, ha tudja, újra össze fogják törni a szívét?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni, miért teszik ezt sokan, köztük én is... Pedig racionális ember vagyok. Eljátszották a bizalmam, mégis úgy érzem, érdemel az illető egy utolsó esélyt. De újra azt érzem, hogy bármikor visszaélhet ezzel. Hiába mondja, hogy változott és bizonyítani akar. Nem tudom, ez csak aggódás, vagy van valóság alapja... Igazából új kapcsolatot sem tudnék elképzelni. Szeretem a párom a történtek ellenére, de egy új kapcsolatban sem tudnék megbízni teljesen.
2016. nov. 9. 08:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert egy szánalmas mártír, aki nem mer szembenézni az igazsággal. Ezért benne marad megalázó kapcsolatokban csak azért, mert gyáva továbblépni. A biztos rossz is jobb neki, mint a bizonytalanság. Mégha az szinte biztos hogy jobb is lesz. Emellé jön az önbecsülés és igényesség teljes hiánya.
2016. nov. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyszer már kiléptem egy ilyen kapcsolatból. Viszont most tényleg szerelmes vagyok, már az is bizonyítja, hogy adtam újabb esélyt. Tehát meg lennék egyedül is, viszont szeretném ha működne a kapcsolat.
2016. nov. 9. 08:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert az ember emocionális lény, nem racionális.
2016. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem. Hogy mit és mièrt hazudod magadnak, csak te tudod. De fogalomzavar van.
2016. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor mi? Világosíts fel, kérlek.
2016. nov. 9. 09:10
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem is tudtam,hogy az a szerelem ha adsz új eselyt.......

Az a helyzet hogy az oldal jó,már csak a kategóriat nem talaltad el!Probalkozz a tini párkapcsolatoknál!

2016. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem szereted az illetőt, akkor van elég erőd ahhoz, hogy ne adj új esélyt. Szövegértés az megy, látom. Mellesleg le sem írtam, hogy mivel játszotta el a bizalmamat és ítélkeztek. :D Mondjuk tényleg nem jó helyen kérdezek a témával kapcsolatban. Ti nem is adhattok új esélyt senkinek, mert ti még egyet sem kaptok soha. :D
2016. nov. 9. 09:19
 8/9 anonim ***** válasza:
:) Családos nő vagyok, ezzel mellé lőttél. Szerintem amit szerelemnek hiszel, az ragaszkodás, fellángolás. Azt, aki megaláz, akiben nem tudsz bízni, valójában szeretni sem tudod. Szerintem ez elég egyértelmű dolog. A szerelem, szeretet olyan minőségi érzelmek, hogy pocsolyában nem élnek meg.
2016. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van abban valami, amit mondasz. Lehet, csak egyoldalú. Én úgy érzem, szeretem. Másképp nem erőltettem volna az egészet. Ragaszkodás is lehet benne, de nem gondolom, hogy társfüggő lennék emiatt. Egyébként az új esély is csak egyszer jár, mert hiszek abban, hogy az emberek képesek megváltozni, tévedni pedig a legemberibb dolog. Ha látom rajta a megbánást és emellé még plusszba bizonyítja is, hogy érdemes, akkor egy próbát megér. Tény, hogy nem ugyanolyan a kapcsolat, a tüske is ottmarad az emberben, de ettől még lehet valakit szeretni.
2016. nov. 9. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!