Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nálatok van olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok van olyan, hogy hajszín alapján válogattok?

Figyelt kérdés

Valamiért nekem a fekete hajú (vagy legalább sötétebb árnyalatú) nők jönnek be nagyon.:D

Nem tudom mitől van ez. Minden férfi a szőkéket bálványozza,de én az egyenes szálú,fekete/sötétbarna hajú nőkbe egyből beleszeretek. Nekem mindig is az ilyen nők voltak a zsánereim. Barátnőmnek is sötétbarna haja van és meg vagyok őrülve érte.Veletek is így van ez,vagy csak velem?

22/f



2016. nov. 9. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem válogattam hajszín szerint, habár nekem is általában a sötétebb hajú lányok jönnek be. Ennek ellenére több szőke barátnőm is volt már...
2016. nov. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Nekem a sötét hajú pasik tetszenek de nyilván nem küldenék el egy szőke hajút se. Szóval nem hajszín alapján választok.
2016. nov. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, én nem tudok lesüllyedni az ostoba, hülye nők szintjére, akik kikötik, hogy kizárólag barna szemű/barna hajú/stb. hapsi jöhet náluk szóba.
2016. nov. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A fekete/vörös hajú nők természetesen világos (fehér) bőrrel a gyengéim.
2016. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Titusztitusz ***** válasza:
Igen...Az én esetemben is nagyon fontos volt mindigis a hajszín,de én veled ellentétben kizárólag a szőke,vagy világosbarna haju nőkre buktam...
2016. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig sok pasival találkoztam, akinek ugyanúgy a fekete jött be, az egyik az exem, a másik a mostani barátom a harmadik meg valaki, aki ki akart velem kezdeni. Érdekes, az exemnek azóta a szőkék felé fordult a figyelme, a másik két emberkének pedig az exei baromira nem így néztek ki, szóval nem értettem, akkor miért istenítik a hajam XD hogy jaj de hosszú és sötét. Szerintem elvakultan így válogatni nem túl okos dolog, de alapjában véve az, hogy van egy ideálod, egy preferenciád, az nem bűn. Nekem ugyanez nincs fiúban. Azért van 1-2 apróság amit keresek direkt (zene ízlés pl.) de a hajszín pont nem érdekel.
2016. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!