Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon hiányzik! Eddig általáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik! Eddig általában én kerestem, de nem akarok mostmar nyomulni. Ha nem keresem, van rá esély hogy majd ő jelentkezik magától?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez a Felnőtt párkapcsolatok kategória, nem a Tini párkapcsolatok!


Az agyadat szoktad használni, vagy csak dísznek van a helyén?

Válaszold meg a saját kérdésedet, mivel egy vadidegen semmit nem fog tudni erről biztosra mondani!

2016. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te is hiányzol neki, akkor igen, keresni fog.
2016. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerelmes vagy belé? Ismered egyáltalán? Hány évesek vagytok? Férfi vagy nő vagy?

A kérdésből semmi, de semmi nem derült ki.

2016. nov. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Titusztitusz ***** válasza:
Hát igen...A kérdésböl tényleg sok lényegi információt tudtunk meg a válasz alkotásokhoz...
2016. nov. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
40 éves férfi vagyok.Általában e-mailben kerestem..találkozni még kétszer találkoztunk.Igen!!Beleszerettem!! Nem akarom újra én keresni.
2016. nov. 9. 20:14
 6/9 anonim ***** válasza:

40 éves vagy??? :O


És ilyet mersz ennyi évesen kérdezni, hogy "Ha nem keresem, van rá esély hogy majd ő jelentkezik magától?"


Bocsi, de ennyi évesen egy ilyen gyermeteg kérdést feltenni, már iszonyat gáz! :(


Ezek a változatok lehetnek, ha nem keresed:

A: majd ő fog keresni

B: nem fog keresni


Mennyi az esélye? Gőzöm sincs!


remélem kielégítő volt a válasz

2016. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%
Nézd én 25 vagyok, de van annyi eszem, hogy aki nem keres annak nem hiányzom. Ez ilyen egyszerű, legyen szó csajokról, barátokról, rokonokról, ismerősökről. Csajokra ez hatványozottan igaz.
2016. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
telefonszámcsere kellett volna, hogy felhívhasd. lehet nem véletlen, hogy csak az emailcímét adta meg :D
2016. nov. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 szonja007 válasza:

Bemasolok neked ide ket linket,h hogyan szerezd vissza anelkuk,h megalazd magad. Sajnos en is hasonlo cipben jarok 33 eves letemre.

[link]


[link]


Bocs,nem engedi ugy masolni,h innen megnyithasd,de ha bepotyogod,szerintem hasznos tippjeik vannak

2022. nov. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!