Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez szerelem vagy csak vágyakozás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem vagy csak vágyakozás?

Figyelt kérdés

Nem vagyunk egy pár.

De mindig, folyamatosan rá gondolok. Reggel is ő jut eszembe elsőnek és este utoljára is. Legszívesebben mindig a közelében lennék. Sok mindent tudok róla: sok jót és nagyon sok rosszat amik nem riasztanak el. Elfogadom a rossz tulajdonságait is. Gondolni se akarok arra, hogy esetleg valakit megölel, megcsókol, stb. Az, hogy neki milyen hangulata van az befolyásolja az enyémet is. Ha belegondolok, hogy többet akár beszélni sem beszélünk akkor az nagyon megijeszt.



2016. nov. 10. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Plátói szerelem.
2016. nov. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1,Hány évesek vagytok?

2,Szoktál vele beszélgetni, vagy csak a tekintetén keresztül látod, hogy jó vagy rossz hangulatban van? Ha nem szoktál vele, akkor nyugodtan barátkozzál vele! Először az első két alkalommal csak kezdj el kicsit közelebb lenni hozzá. Mosolyogj rá, érintsd meg; utána kérdezd meg, hogy hogy van.

Ez most így lehet, hogy furának tűnik, de sokszor a lányok olyan szótlanok és kiismerhetetlenek, és olyan közömbösen tudják saját maguk belső lelki világát "meghazudtolni", hogy csak na. Belülről lehet, hogy majd szétolvadnak a szerelmtől, kívülről meg a megfagyott és érdektelen lányt játszák.

3, Tudnál bővebben mesélni még? Hol szktál vele összefutni?

2016. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak fantázia...
2016. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ebben semmi plátói nincsen! Nagyon is jól ismerjük egymást és közel állunk egymáshoz. Szoktunk találkozni amikor megbeszéljük, amúgy pedig neten tartjuk a kapcsolatot.

Csak nem voltam még szerelmes soha, nem tudom milyen érzés lehet.

21 évesek vagyunk mindketten.

2016. nov. 10. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Minimum vágyakozás, szerelem talán még nem. Honnan sejtem? Ugyanebben a "helyzetben" vagyok. Tudom, hogy összeillünk, tudom hogy fantasztikus személyiség, persze negatív tulajdonságai is vannak, sokat gondolok rá, és tudom, hogy ő is. Randizok másokkal, de sokszor azon kapom magam, hogy randi közben is eszembe jut. Megijeszt, hogy jó eséllyel egyre ritkábban fogunk beszélni, de az is megijeszt, hogy találtam valakit aki ennyire megfogott, ennyire egy az összhang. De ez még nem szerelem, ugyanakkor azt is tudom, hogy nem sok kellene hozzá, hogy az legyen. Igazából nincs rá szükségem, de mégis őt akarom.
2016. nov. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor te miért randizol másokkal is?
2016. nov. 10. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem mindegy ki minek nevezi?


Vonzódsz hozzá, talán meg kellene próbálni vele randizni nem? Netalántán egy kapcsolatot? Hmm?

2016. nov. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!